O której zaczyna się Fame MMA 19? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

i

Autor: FAME MMA O której zaczyna się Fame MMA 19? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

SPORT

O której zaczyna się Fame MMA 19? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

2023-09-01 11:13

Godzina Fame MMA 19 jest idealna, by spędzić miły, sobotni wieczór, w towarzystwie znajomych. Emocje, w czasie gali 2 września 2023 będą towarzyszyć wam od pierwszej do ostatniej walki, dlatego też nie możecie ich przegapić. O której zaczyna się Fame MMA 19? Kiedy początek Fame MMA 19 na żywo? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. O której zaczyna się Fame MMA 19? Godzina

O której zaczyna się Fame MMA 19? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki to kwestie, które mocno interesują fanów freak-fightów. Początek Fame MMA 19 zapowiada się emocjonująco, bo już w pierwszym starciu będziemy świadkami pojedynku zawodników mających ze sobą duży konflikt. Później dojdzie do wyrównanego starcia pomiędzy paniami. Wyrównanego pod względem warunków fizycznych, ale być może to jedna z gwiazd pokaże zdecydowaną wyższość w oktagonie. Karta walk Fame MMA 19 wyraźnie pokazuje, że gala rozkręci się od czwartego starcia. Zobaczymy rewanż pomiędzy Marcinem Wrzoskiem a Piotrem Szeligą. Polish Zombie miał ogromnego pecha, w czasie pierwszej walki z byłym hokeistą. Niefortunnie upadł na deski, a jego ręka wygięła się w nienaturalną stronę. Internauci i tak najbardziej czekają na to, co wydarzy się na sam koniec gali. Do oktagonu wejdzie Amadeusz Roślik, który będzie chciał wybić z głowy sportową karierę Arkadiuszowi Tańculi.

VOX: sonda damsko męska

O której zaczyna się Fame MMA 19? Godzina

Początek Fame MMA 19 to studio, w którym DeejayPallaside będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi. Można się spodziewać znanych influencerów, ale również włodarzy największej federacji freak-fightowej w Europie. To o godzinie 19:30. Rozmowy i analizy starć potrwają mniej więcej 30 minut, a później przeniesiemy się do oktagonu, gdzie nastąpi oficjalne otwarcie gali. Pierwsza walka zostanie zapowiedziana około 20:10. Ostatnie starcie natomiast na Fame MMA 2.09.2023 odbędzie się po 23:30.