Reprezentacja Polski

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

EURO 2024

Gdzie obejrzeć mecz Polska Holandia 16.06.2024? Transmisja Polska Holandia online za darmo

2024-06-16 12:19

Dzisiaj, 16 czerwca 2024 roku, kibice stoją przed okazją zobaczenia meczu Polska - Holandia. Wydarzenie to budzi ogromne emocje, zwłaszcza że obie drużyny mają wiele do udowodnienia. Warto dodać, że darmowa transmisja ze spotkania Polaków na Euro 2024 będzie dostępna nie tylko w telewizji, ale również w internecie! Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polska - Holandia na żywo online.

ZOBACZ: POLSKA - HOLANDIA - relacja na żywo

Reprezentacja Polski na Euro 2024 zapewne zrobi wszystko, by wygrać szczególnie w pierwszym meczu, który jest przecież niezwykle istotny. To od niego zależy, na jakiej pozycji znajdą się Polacy w Grupie D, w której mierzą się z Austrią, Francją i Holandią. Dziś biało-czerwoni staną naprzeciwko tej ostatniej drużyny, a historia meczów pokazuje, że nie będzie to lekkie spotkanie, chociaż to też nie jest tak, że szanse są zerowe. W końcu sporo młodej i świeżej krwi wyjdzie na boisko, więc do ostatniej chwili warto mieć nadzieję i trzymać kciuki. Gdzie oglądać mecz Polski z Holandią? O której godzinie rozpoczęcie? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje w pigułce.

Tłumy kibiców w Hamburgu! Tak świętowano mecz otwarcia Euro 2024

Polska - Holandia: Transmisja online. Gdzie obejrzeć mecz Polski na żywo?

Wszystkie mecze tegorocznych mistrzostw w Niemczech można oglądać oczywiście w telewizji na kanałach TVP. Wato jednak dodać, że stacja przygotowała również opcję dla tych, którzy chcą cieszyć się piłkarskimi emocjami także na smartfonie, komputerze lub tablecie. To oznacza, że transmisja online meczu Polska - Holandia jest dostępna na stronie TVPSPORT.PL. To właśnie w tym miejscu, i to z perspektywy różnych kamer, można zupełnie za darmo i na żywo obejrzeć rywalizację naszych Orłów na Euro 2024. Stream online można znaleźć również na WP Pilot (za darmo z reklamami). Mecz Polska - Holandia rozpocznie się o godzinie 15:00.

Źródło: Gdzie obejrzeć mecz Polska Holandia 16.06.2024? Transmisja Polska Holandia online za darmo