Fame MMA 17 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 3.02.2023? [WALKI]

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 17 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 3.02.2023? [WALKI]

Karta walk Fame MMA 17 - kto walczy dzisiaj? Jakie walki na Fame MMA 3.02.2023?

2023-02-03 16:56

Karta walk Fame MMA 17 - kto walczy 2 lutego 2023 w Krakowie? Dojdzie do kilku elektryzujących pojedynków, ale oczywiście największe emocje będą towarzyszyć internautom w dalszej części gali. Wtedy do klatki wejdzie Marcin Wrzosek, Wac Toja, Tomasz Gimper Działowy czy chociażby Arkadiusz Tańcula. Już teraz przekonajcie się, kto walczy na Fame MMA 17 i wybierzcie najciekawsze starcie wieczoru!

Spis treści

 1. Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI

Fame MMA 17 - karta walk. Kto walczy na Fame MMA 3.02.2023? Zastanawiacie się, jakie walki na Fame MMA 17 3 lutego 2023? Pędzimy z odpowiedzią zapowiadając jednocześnie, że federacja doskonale rozpocznie nowy rok. W Krakowie dojdzie do elektryzujących pojedynków pomiędzy gwiazdami internetu, muzyki, a także sportu. Uwaga kibiców zwrócona będzie na mistrzowskie starcie pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Maksymilianem Wiewiórką. Panowie zawalczą o zwakowany przez Kubańczyka mistrzowski pas w kategorii do 84 kilogramów.  Emocje wzbudza także walka na Fame MMA 17 pomiędzy Marcinem Polish Zombie Wrzoskiem a Piotrem Szeligą. Teoretycznie silniejszy Szeli nie może czuć się pewnie w starciu z doświadczonym zawodnikiem MMA. Dużo mówi się także o starciu znanych muzycznych osobistości. Wac Toja, który niedawno miał hit z Gromee stoczy pojedynek z Sebastianem Fabijańskim. Dla obu będzie to absolutny debiut, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki.

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 17 online aktualizowana jest na naszej stronie. Oprócz pojedynku Tańculi z Wiewiórką, Wrzoska z Szeligą oraz Wac Toja z Sebastianem Fabijańskim, czeka nas także starcie Łukasza Samonia z Karolem Dąbrowskim. Mandzio wydaje się delikatnym faworytem w starciu z Karolkiem, ale ostatecznie zwycięzcę poznamy 2 lutego 2023. Do klatki wejdzie również kolega Roberta Pasuta, czyli Czarek Jóźwik. Jego rywalem w debiucie będzie Tomasz Gimper Działowy, który pokazał serce do walki mierząc się z Trombą w maju 2022.

Kto walczy na Fame MMA 17? 3 lutego 2023 dojdzie do następujących pojedynków:

 • Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Szczurek Łaszczyk (main event) / MMA
 • Wacław Wac Toja Osiecki - Sebastian Alterboy Fabijański (co-main event) / K-1, małe rękawice
 • Arkadiusz Tańcula - Maksymilian Wiewiórka: walka o mistrzowski pas 84 kg. / MMA
 • Cezary Czarmagedon Jóźwik - Tomasz Gimper Działowy / MMA
 • Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak
 • Łukasz Mandzio Samoń - Karol Karolek Dąbrowski / K-1, małe rękawice
 • Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga / K-1, małe rękawice
 • Filip Filipek Marcinek - Robert Karaś / K-1, małe rękawice
 • Marcin Rafonix Krasucki - Mikołaj Mixer Magdziarz UKRYTA WALKA
 • Klaudia Sheeya Kołodziejczyk- Wiktoria Viki Jaroniewska - walka kobiet
Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.