Kolejność walk Fame MMA 17 kto, kiedy i o której godzinie walczy 3 lutego 2023

i

Autor: FAME MMA / Facebook Kolejność walk Fame MMA 17 kto, kiedy i o której godzinie walczy 3 lutego 2023

Kolejność walk Fame MMA 17: kto, kiedy i o której godzinie walczy 3 lutego 2023?

2023-02-03 18:15

Kolejność walk na Fame MMA 17 mocno interesuje internautów, którzy od dawna śledzą gale i kibicują swoim ulubionym gwiazdom internetu. Kiedy walka wieczoru na Fame MMA 17? O której godzinie walka Ferrariego, Fabijańskiego, a kiedy do oktagonu wejdzie potężny włodarz Michał Boxdel Baron? Rozpiska godzinowa Fame MMA 17 ułatwi i sprawi, że wyczekiwanie na ulubiony pojedynek będzie przyjemniejszy. Sprawdźcie kolejność walk Fame MMA 3.02.2023 już teraz.

Spis treści

 1. Kolejność walk Fame MMA 17: kto, kiedy walczy?
 2. Kolejność walk Fame MMA 17: o której godzinie?

Kolejność walk Fame MMA 17kto, kiedy i o której godzinie walczy? Niewątpliwie kolejność walk na Fame MMA 3 lutego 2023 jest jedną z najważniejszą kwestii. Interesuje ona zarówno stałych widzów oglądających wszystkie dotychczasowe gale, jak i również tych, którzy dopiero pierwszy raz wykupiły PPV Fame MMA 2023. Kojarzą, kto walczy na Fame MMA 17, ale nie mają żadnego pojęcia, w jakiej kolejności odbędą się starcia. Już od samego początku będziemy świadkami emocjonującego pojedynku. Do klatki wejdzie debiutantka, która zmierzy się z zawodniczką mającą bilans dwóch zwycięstw i żadnej porażki. Mowa o walce Klaudii Kołodziejczyk z Wiktorią Jaroniewską. Później do okrągłej klatki wejdą panowie, którzy zmierzą się w ramach ukrytej walki. Marcin Krasucki, czyli Rafonix zmierzy się z Mikołajem Magdziarzem, czyli dawnym kolegą Friza. Później będzie już tylko bardziej emocjonująco, bo karta walk Fame MMA 17 prezentuje się arcyciekawie!

Wyniki walk Fame MMA 17 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? [WYNIKI]

Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?

Kolejność walk Fame MMA 17: kto, kiedy walczy?

Kolejność walk na Fame MMA 17 ciekawi i wywołuje duże emocje wśród kibiców. Internauci najbardziej czekają na rozstrzygnięcie konfliktu pomiędzy Michałem Boxdelem Baronem a Pawłem Jóźwiakiem. Pomiędzy włodarzami swoich organizacji MMA mocno wrzało, podczas konferencji prasowych. Kibiców elektryzuje również pojedynek Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Ferrari pewny swoich umiejętności spróbuje pokonać zawodowego pięściarza. Kolejność Fame MMA 3.02.2022 poniżej:

 1. Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - Wiktoria Viki Jaroniewska / MMA
 2. Marcin Rafonix Krasucki - Mikołaj Mixer Magdziarz: UKRYTA WALKA
 3. Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga / K-1, małe rękawice
 4. Filip Filipek Marcinek - Robert Karaś / K-1, małe rękawice
 5. Łukasz Mandzio Samoń - Karol Karolek Dąbrowski / K-1, małe rękawice (walka przeniesiona na Fame MMA 18)
 6. Alan Kwieciński - Maksymilian Wiewiórka (Arkadiusz Tańcula kontuzjowany, wypadł z karty walk)
 7. Cezary Czarmagedon Jóźwik - Tomasz Gimper Działowy / MMA
 8. Wacław Wac Toja Osiecki - Sebastian Alterboy Fabijański (co-main event) / K-1, małe rękawice
 9. Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Szczurek Łaszczyk (main event) / MMA
 10. Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (rzymska klatka)

Kolejność walk Fame MMA 17: o której godzinie?

Kiedy walka wieczoru na Fame MMA 3.02.2023? O której godzinie walka Ferrari Łaszczyk, Marcinek Karaś, a kiedy walczy Boxdel z Jóźwiakiem? Te i inne pytania zyskują na mocy z każdą kolejną chwilą. Są coraz częściej wyszukiwane przez polskich internatów. Ogólnie im bliżej do gali, tym więcej pytań odnośnie walk Fame MMA 17Godziny nie są znane, ponieważ wszystko zależy od rozstrzygnięć poszczególnych pojedynków. Wiadomo, że pierwsza walka odbędzie się po godzinie 20:15. Ostatniej walki trzeba spodziewać się około po północy. Będzie to starcie Michała Boxdela Barona z Pawłem Jóźwiakiem w rzymskiej klatce. Organizatorzy będą potrzebować trochę czasu, by ją złożyć i bezpiecznie ustawić w oktagonie.

Sonda
Będziesz oglądać Fame MMA 17?
Listen on Spreaker.