Wyniki walk Fame MMA 17 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? [WYNIKI]

i

Autor: FAME MMA / Facebook Wyniki walk Fame MMA 17 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? [WYNIKI]

Wyniki walk Fame MMA 17 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? [WYNIKI]

2023-02-03 23:30

Wyniki Fame MMA 17 na żywo są idealną alternatywą dla osób, które nie mogły oglądać pierwszej gali tej federacji w 2023. Internautów najbardziej interesuje rezultat starcia wieczoru, czyli pojedynku pomiędzy Amadeusza Roślika a Kamila Łaszczyka. Ciekawość wzbudza również wynik walki Fabijański vs WacToja oraz Boxdel vs Paweł Jóźwiak w rzymskiej klatce. Kto wygrał na Fame MMA 3 lutego 2023? Jak prezentują się wyniki Fame MMA 17 online? Poznacie je w całości na naszej stronie!

Spis treści

 1. Wyniki walk Fame MMA 17 na żywo
 2. Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał 3.02.2023?
 3. Fame MMA 17 - kto wygrał 3.02.2023?

Wyniki walk Fame MMA 17 na żywo

Wyniki Fame MMA 17 na żywo przydadzą się wszystkim, którzy z różnych powodów i względów nie mogli oglądać gali. Kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? Jak prezentują się wyniki Fame MMA 3 lutego 2023? Przygotowaliśmy dla was dokładną rozpiskę z rezultatami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym. Ważne są one dla internautów, ale także dla samych zawodników. Ewentualne porażki lub gorsze pokazanie się może zadecydować o przyszłości danej gwiazdy w federacji Wojtka Goli i Michała Boxdela Barona. Internautów najbardziej emocjonuje powinna walka wieczoru pomiędzy Amadeuszem Roślikiem a Kamilem Łaszczykiem. Ferrari rzucił wyzwanie zawodowemu pięściarzowi i zaproponował pojedynek w swojej ulubionej formule, czyli MMA. Równie duże uniesienie wywołuje walka Boxdela z Pawłem Jóźwiakiem w rzymskiej klatce oraz starcie Roberta Karasia z Filipem Marcinkiem. Wyniki Fame MMA 2023 to jedno. Osobom, które przyda się relacja Fame MMA 17 online na żywo. Piszemy o tym, co dzieje się w Krakowie specjalnie z myślą o fanach topowych influencerów.

Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał 3.02.2023?

Wyniki walk Fame MMA 17 kto wygrał:

 1. Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - W̶i̶k̶t̶o̶r̶i̶a̶ ̶V̶i̶k̶i̶ ̶J̶a̶r̶o̶n̶i̶e̶w̶s̶k̶a̶: zwycięstwo Klaudii Kołodziejczyk przez TKO w pierwszej rundzie!
 2. Marcin Rafonix Krasucki - M̶i̶k̶o̶ł̶a̶j̶ ̶M̶i̶x̶e̶r̶ ̶M̶a̶g̶d̶z̶i̶a̶r̶z̶: wygrana Rafonixa po 44 sekundach przez duszenie zza pleców.
 3. M̶a̶r̶c̶i̶n̶ ̶P̶o̶l̶i̶s̶h̶ ̶Z̶o̶m̶b̶i̶e̶ ̶W̶r̶z̶o̶s̶e̶k̶ - Piotr Szeli Szeliga: wygrana Szeligi, kontuzja Marcina Wrzoska!
 4. F̶i̶l̶i̶p̶ ̶F̶i̶l̶i̶p̶e̶k̶ ̶M̶a̶r̶c̶i̶n̶e̶k̶ - Robert Karaś: wygrana Roberta Karasia przez jednogłośną decyzję sędziów.
 5. Alan Kwieciński - M̶a̶k̶s̶y̶m̶i̶l̶i̶a̶n̶ ̶W̶i̶e̶w̶i̶ó̶r̶k̶a̶: wygrana Alana Kwiecińskiego przez TKO w drugiej rundzie.
 6. C̶e̶z̶a̶r̶y̶ ̶C̶z̶a̶r̶m̶a̶g̶e̶d̶o̶n̶ ̶J̶ó̶ź̶w̶i̶k̶ - Tomasz Gimper Działowy: wygrana Gimpera przez jednogłośną decyzję sędziów.
 7. Wacław Wac Toja Osiecki - S̶e̶b̶a̶s̶t̶i̶a̶n̶ ̶A̶l̶t̶e̶r̶b̶o̶y̶ ̶F̶a̶b̶i̶j̶a̶ń̶s̶k̶i̶: wygrana Wacława Ocieckiego przez TKO w pierwszej rundzie!
 8. A̶m̶a̶d̶e̶u̶s̶z̶ ̶F̶e̶r̶r̶a̶r̶i̶ ̶R̶o̶ś̶l̶i̶k̶ - Kamil Szczurek Łaszczyk: Kamil Łaszczyk wygrana przez TKO w trzeciej rundzie!
 9. Michał Boxdel Baron - P̶a̶w̶e̶ł̶ ̶P̶r̶e̶z̶e̶s̶ ̶F̶E̶N̶ ̶J̶ó̶ź̶w̶i̶a̶k̶ (rzymska klatka): Michał Boxdel Baron wygrywa po drugiej rundzie przez brak chęci do walki Pawła Jóźwiaka!

Kolejność walk Fame MMA 17: kto, kiedy i o której godzinie walczy 3 lutego 2023?

Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?

Fame MMA 17 - kto wygrał 3.02.2023?

Zwycięzcy walk na Fame MMA 17 będą mieć ogromne powody do radości. Tygodnie, a raczej miesiące przygotowań, ciężkie treningi, a wszystko po to, by udowodnić wyższość i na końcu podnieść puchar zwycięzcy. Dla niektórych przegranych może być to chwila przerwy od walk dla popularnej federacji. Lista gwiazd, która zwycięsko wyszła z oktagonu poniżej.

 • Fame MMA 17 - wynik 1: Klaudia Sheeya Kołodziejczyk
 • Fame MMA 17 - wynik 2: Marcin Rafonix Krasucki
 • Fame MMA 17 - wynik 3: Piotr Szeli Szeliga 
 • Fame MMA 17 - wynik 4: Robert Karaś 
 • Fame MMA 17 - wynik 5: Alan Kwieciński
 • Fame MMA 17 - wynik 6: Tomasz Gimper Działowy
 • Fame MMA 17 - wynik 7: Wacław Wac Toja Osiecki
 • Fame MMA 17 - wynik 8: Kamil Szczurek Łaszczyk
 • Fame MMA 17 - wynik 9: Michał Boxdel Baron (rzymska klatka)
Listen on Spreaker.