Mateusz Gamrot UFC 285: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Transmisja Gamrot - Turner NA ŻYWO

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot UFC 285: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Transmisja Gamrot - Turner NA ŻYWO

Mateusz Gamrot UFC 285: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Transmisja Gamrot - Turner NA ŻYWO

2023-03-04 21:06

O godzinie 4:00 w nocy z soboty na niedzielę widzowie Polsatu Sport zobaczą absolutny hit mma. Legenda tego sportu, Jon Jones, zaliczy debiut w wadze ciężkiej i będzie to jeden z dwóch pojedynków mistrzowskich gali UFC 285. W Las Vegas do oktagonu wejdzie także Mateusz Gamrot, który nie ustaje w swoim dążeniu podboju wagi lekkiej.

Spis treści

  1. Mateusz Gamrot UFC 285 - gdzie oglądać?
  2. Mateusz Gamrot walka live za darmo - gdzie oglądać?

Mateusz Gamrot UFC 285: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Nie mamy wątpliwości, że transmisja Gamrot - Turner na żywo wywoła ogromne emocje.  Mateusz Gamrot ofertę walki z Jalinem Turnerem otrzymał zaledwie na nieco ponad dwa tygodnie przed galą UFC 285. Polak bez wahania przyjął zastępstwo za kontuzjowanego Dana Hookera, pokazując tym samym swoją mistrzowską mentalność. Jego rywal to aktualnie numer 10 wagi lekkiej. Zajmujący 7. miejsce Gamrot, chce potwierdzić swoją wyższość na tle obdarzonego lepszymi warunkami fizycznymi rywala. Najważniejszym wydarzeniem gali UFC 285 bezsprzecznie jest powrót do oktagonu Jona Jonesa. Amerykanin to żywa legenda UFC. Pozostaje niepokonany od 2010 roku, a jako mistrz wagi półciężkiej nie miał sobie równych. Od dłuższego czasu głośno deklarował jednak, że chce spróbować swoich sił w królewskiej dywizji. Gdzie oglądać UFC 285 live stream za darmo?

High League 6 - KARTA WALK. Kto walczy na High League 18.03.2023?

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

Mateusz Gamrot UFC 285 - gdzie oglądać?

Gdzie oglądać Gamrot vs Turner na żywo? Transmisja walki rozpocznie się po godzinie 4:00. Obraz prosto z Las Vegas pokazany będzie na platformie Polsat Box Go. Koszt licencji PPV wynosi 40 złotych. Z jednorazowego pakietu będziecie mogli korzystać przez 30 dni. 

Mateusz Gamrot walka live za darmo - gdzie oglądać?

W Las Vegas już po raz ósmy swojego tytułu królowej wagi muszej, bronić będzie Valentina Shevchenko. Tym razem naprzeciw zawodniczce urodzonej w Kirgistanie stanie Alexa Grasso. Meksykanka pozostaje niepokonana od czterech pojedynków, a w rankingu swojej kategorii wagowej zajmuje szóste miejsce. Jej ewentualne zwycięstwo może stanowić niespodziankę, ale z pewnością nie będzie wypadkiem przy pracy. Jednak to właśnie pojedynek Gamrot vs Turner live cieszy się większą popularnością. Transmisja Gamrot Turner online za darmo nie będzie udostępniona. Jeśli macie wykupiony abonament Polsatu, to transmisję zobaczycie na pierwszym kanale sportowym tej stacji.

Sonda
Kto wygra walkę Mateusz Gamrot - Jalin Turner?