Kiedy jest mecz Polska - Słowenia w siatkówkę? O której godzinie półfinał ME 2023?

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS GDANSK Kiedy jest mecz Polska - Słowenia w siatkówkę? O której godzinie półfinał ME 2023?

SPORT

O której mecz Polska - Słowenia w siatkówkę? Transmisja Polska Słowenia dzisiaj na żywo

2023-09-14 14:25

Mecze Polski w siatkówkę emocjonują polskich kibiców od początku września. Mają ogromną nadzieję, że biało-czerwoni po trzecim miejscu zdobytym w 2021 roku, teraz zdobędą tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. I są na najlepszej drodze ku temu! Kiedy jest mecz Polska vs Słowenia? O której godzinie półfinał mistrzostw Europy? Przekonajcie się sprawdzając terminarz już teraz.

Kiedy jest mecz Polska - Słowenia w siatkówkę? O której godzinie półfinał ME 2023? Jeśli jeszcze nie zaczęliście, to radzimy z dużą uwagą śledzić to, co wydarzy się, jeśli chodzi o naszych siatkarzy. Biało-czerwoni po zajęciu trzeciego miejsca w zasadniczej fazie Ligi Narodów, wygrali w wielkim finale ze Stanami Zjednoczonymi. Grali konsekwentnie, nie popełniali błędów, czym dali jasny sygnał, że będą walczyć o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. Mistrzostwa Europy rozpoczęli od serii zwycięstw. Wygrali kolejno z Holandią, Macedonią Północną, Danią i Czarnogórą, zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie. W fazie pucharowej trafili na Belgów, których rozgromili i awansowali do ćwierćfinału. Tu na drodze stanęła wymagająca i zmotywowana Serbia!

Karta walk Fame Friday Arena 2. Kiedy i kto walczy na Fame MMA Friday Arena?

Magda Stysiak o sukcesach kadry siatkarek

Kiedy jest mecz Polska - Słowenia w siatkówkę?

Mecz Polska - Słowenia na żywo w siatkówkę mężczyzn odbędzie się po tym, gdy nasz reprezentacja w ćwierćfinale pokonała świetnie dysponowaną Serbię. Po zaciętym spotkaniu biało-czerwoni zwyciężyli 3:1. Ze Słowenią już 14 września 2023 zmierzą się o wielki finał. Przegrana będzie jednoznaczna z walką o brązowy medal.

O której godzinie półfinał ME 2023?

To, o której godzinie mecz Polska - Słowenia na ME 2023 będzie wynikać z ułożenia drabinki. W półfinale zagrają cztery drużyny, więc zobaczymy dwa spotkania. Jeden o godzinie 18:00, a drugi o 21:00. Polska zagra jako pierwsza w kolejności. W przypadku biało-czerwonych, jeśli interesują was opinie ekspertów w studio, to w TVP Sport ruszy ono o 17:15, a w Polsacie Sport około 16:30. 

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po mistrzostwo Europy?