Iga Świątek 2023

i

Autor: TIZIANA FABI/AFP/East News

FRENCH OPEN 2023

Świątek - Busca 30.05.2023: GDZIE OGLĄDAĆ? Stream online i transmisja w TV

2023-05-29 15:22

Kiedy gra Iga Świątek w 1. rundzie French Open 2023? Mecz polskiej tenisistki odbędzie się we wtorek 30 maja i będzie kolejnym wyzwaniem w drodze o zachowanie pierwszego miejsca w rankingu najlepszych zawodniczek na świecie. O której godzinie i gdzie oglądać spotkanie Świątek na żywo? Sprawdźcie szczegóły na temat transmisji już teraz!

Iga Świątek - Cristina Bucsa to pierwsza para na French Open 2023, która wywołuje aż tyle emocji. Wielu kibiców nie było pewnych, w jakiej formie jest Raszynianka i czy doszła do siebie po zawodach w Rzymie. Okazuje się, że zawodniczka ma to już za sobą i jest pełni sił do podjęcia się kolejnego wyzwania w sezonie. Tym razem w grze jest nie tylko tytuł mistrza i nagroda finansowa, ale również jej pozycja w rankingu najlepszych tenisistek świata. Jeżeli uda jej się przejść przez wszystkie rundy i awansować przynajmniej do półfinału, to może spać spokojnie, bo pozycja w tabeli nie będzie zagrożona. No chyba, że Sabalenka zajdzie dalej, to wtedy sytuacja nabierze zupełnie innych barw. Do półfinałów jednak jeszcze daleka droga. Najpierw przed Polką mecz z Cristiną Bucsą, który zapowiada się niezwykle ciekawie!

ZOBACZ: French Open 2023 DRABINKA główna kobieca. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Kiedy gra Iga Świątek? O której godzinie mecz?

Iga Świątek w 1. rundzie na French Open 2023 zagra z Cristiną Bucsą, a spotkanie odbędzie się we wtorek 30 maja. Jak poradzi sobie z Hiszpanką w pierwszym ważnym meczu na turnieju? Do tej pory zawodniczy spotkały się na korcie tylko raz i górą była Raszynianka, więc Bucsa na pewno będzie liczyć na rewanż. Plan gier na wtorek został ogłoszony i jasno pokazuje, że mecz Świątek - Bucsa będzie trzecim w kolejności od godziny 11:45. To oznacza, że na kobiety pojawią się na korcie Philippe-Chatrier około godziny 15:30-16:30. Czas rozpoczęcia spotkania jest oczywiście orientacyjny, więc warto już wcześniej włączyć odbiorniki, by nie przegapić najważniejszych momentów.

Świątek - Bucsa 30.05.2023: Stream online i transmisja na żywo w TV

Informacje na temat transmisji mogą okazać się niezwykle pomocne tym kibicom, którzy nie mogą oglądać pojedynków na żywo w Paryżu, a nie chcą niczego przegapić i śledzić zmagania zawodniczek prosto ze swojego domu. Wiemy już, że transmisja mecz Iga Świątek - Cristina Bucsa pojawi się na antenach Eurosportu 1 i 2, a stream online w plakiecie Eurosport Extra w serwisie Player. Relacja tekstowa na żywo będzie dostępna na stronie Eurosport.pl.

Źródło: Świątek - Busca 30.05.2023: GDZIE OGLĄDAĆ? Stream online i transmisja na żywo