"Balował" za pieniądze z karty turystki. 43-latek już w rękach policji

2021-09-15 10:44 Róża Perszon
Balował za pieniądze z karty turystki
Autor: Pixabay.com

Kryminalni z malborskiej komendy zatrzymali 43-letniego mężczyznę , który znalazł kartę płatniczą należącą do 33-letniej turystki i płacił nią zbliżeniowo w sklepach za swoje zakupy. Zatrzymany usłyszał 10 zarzutów za przywłaszczenie karty i kradzieże z włamaniem.

Tydzień temu do malborskich policjantów zgłosiła się 33-letnia kobieta i powiadomiła, że dzień wcześniej, w nieznanych jej okolicznościach, utraciła kartę płatniczą i ktoś za jej pomocą dokonał 9 nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych w sklepach na terenie Malborka.

"W sumie sprawca, za pomocą karty pokrzywdzonej, zrobił zakupy za prawie 500 złotych. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z malborskiej komendy. Analizując zdobyte informacje funkcjonariusze ustalili, że sprawcą tych czynów jest 43-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania"

- relacjonują policjanci. 

Kryminalni zatrzymali go na jednej z ulic miasta i przewieźli do policyjnego aresztu. Śledczy ustalili, że 43-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Zatrzymany usłyszał już zarzuty za przywłaszczenie karty płatniczej i dokonanie 9 kradzieży z włamaniem. Za dokonane przestępstwa w warunkach recydywy mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 15 lat.

W formie 24: jak stworzyć domową siłownię?
Źródło: "Balował" za pieniądze z karty turystki. 43-latek już w rękach policji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany