Będą korki. Kolejne zawężenie Obwodnicy Trójmiasta w okolicach węzła Wielki Kack

2022-09-27 20:00 Paweł Lemke
Obwodnica Trójmiasta zawężenie
Autor: materiały prasowe

Po Obwodnicy Trójmiasta w rejonie węzła Wielki Kack, kierowcy ponownie pojadą tylko jednym pasem. Drogowcy muszą położyć ostatnią część warstwy ścieralnej na odcinku ponad jednego kilometra w pobliżu wiaduktu w ciągu ulicy Lipowej w Gdyni. Utrudnienia związane z frezowaniem starej nawierzchni rozpoczną się w środę.

- Pomiędzy godziną 20:00 28 września, a 5:00 rano 29 września, czyli de facto w godzinach nocnych, nastąpi zwężenie jezdni Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Szczecina do jednego pasa ruchu. 29 września, znowu w godzinach nocnych, zwężenie jezdni Obwodnicy Trójmiasta do jednego pasa ruchu w każdym z kierunków - informuje Andrzej Szyler z gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Poważniejsze utrudnienia zaplanowane są od piątku. - Pomiędzy 30 września od godziny 6:00 rano do 4 października do godziny 5:00 rano zwężenie jezdni Obwodnicy Trójmiasta do jednego pasa ruchu w każdym kierunku. Będzie wykonywane kładzenie warstw bitumicznych nowej nawierzchni. Ruch zostanie ustawiony na jezdni tej w kierunku Szczecina, to będą dwa pasy ruchu, po jednym w każdą stronę - dodaje Andrzej Szyler.

Przedstawiciele GDDKiA zapewniają, że ruch po budowanej Trasie Kaszubskiej zostanie puszczony jeszcze jesienią.

Nasi Partnerzy polecają