bieganie

i

Autor: StockSnap /CC0/pixabay.com

Cztery kilometry – raz w tygodniu. Wakacyjna Liga Biegowa startuje w Sopocie

2021-05-24 7:45

Cztery kilometry - raz w tygodniu! Przed takim wyzwaniem staną uczestnicy Wakacyjnej Ligii Biegowej, która startuje już 22 czerwca w Sopocie. Uczestnicy - przez całe lato, w każdy wtorek, będą pokonywać taki sam dystans. W sierpniu - klasyfikacja generalna wskaże najlepszego trójmiejskiego biegacza.

"Liga ma na celu promocję zdrowego trybu życia, motywację do regularnych aktywności i przede wszystkim dobrą zabawę, a także integrację trójmiejskiego środowiska biegowego. I tak w każdy wtorek aż do 24 sierpnia będziemy rywalizować na stałej 4 kilometrowej trasie w Sopocie."

– mówi Grzegorz Brandt, organizator wydarzenia.

Zapisy do ligi już ruszyły. – Zapisując się otrzymacie pakiet startowy, stały numerek, a także chip do pomiaru czasu. Dla najaktywniejszych, którzy ukończą min. 6 biegów ligowych - pamiątkowy medal. Zawodnicy, którzy zgromadzą na swoim koncie najwięcej punktów staną 24 sierpnia na podium i zgarną atrakcyjne nagrody – dodaje Brandt.

To nie koniec wydarzeń, jakie na sezon wakacyjny zaplanowała ekipa Big Yellow Foot.

"Zapraszamy na drugą edycję ANOmalii w tym roku! Tym razem popołudniową, zakończoną wieczornym ogniskiem. Patenciarskie skrytki, łamigłówki i zadania do wykonania. I oczywiście Bikini Summer Run. Symboliczny dystans ale poważne przeszkody w postaci parawanów."

– podkreśla organizator.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku - BigYellowFoot.

Zdrowe bieganie
Źródło: Cztery kilometry – raz w tygodniu. Wakacyjna Liga Biegowa startuje w Sopocie