Eska Summer City Trójmiasto 2021: zobacz, jak się bawiła ekipa w zeszłym tygodniu 24-25.07 [ZDJĘCIA]

2021-07-27 10:16

ESKA Summer City to dwa miesiące extra zabawy z ekipą Radia ESKA. Cały czas czekają na was niezapomniane chwile! Wystartowaliśmy już na początku lipca i chcemy być wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Cały czas czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Zobacz, jak się bawiliśmy w zeszłym tygodniu.

W ostatnich dniach patrol Radia ESKA pojawiło się w kilku miejscach na mapie Trójmiasta!

Za nami kolejna juz szalona impreza na Półwyspie Helskim. W piątek (23 lipca) odbyła się impreza ESKA Summer Beats, zagrał tam osobiście nasz redakcyjny kolega znany jako DJ Pablo Lemke. Muzycznie mogliście posłuchać wielu hitów znanych z anteny radia ESKA, ale w podrasowanych, klubowych wersjach.

ZOBACZ TEŻ: Eska Summer City WRACA! Baw się w wakacje z naszą ekipą! [TRÓJMIASTO]

Przez całe piątkowe (23 lipca)  popołudnie nasze hostessy rozdawawały gadżety wszędzie - w centrum miasta, na molo od strony zatoki jak i na plaży przy otwartym morzu. Od 22:00 impreza, ktyóra trwała do białego rana! ZOBACZCIE NASZĄ GALERIĘ! 

W sobotę (24 lipca) pojawiliśmy się na boisku OSiR na Chełmie, gdzie zaparkował piętrowy autobus mobilnego domu kultury. Na miejscu cała masa warsztatów, koncertów, animacji, przedstawień teatralnych itd. Była tez parada cyrkowa! Co czeka nas w tym tygodniu? Już teraz wypatrujcie naszej ekipy!

Bydgoska ekipa Eska Summer City na plaży w Pieczyskach
Źródło: Eska Summer City Trójmiasto 2021: zobacz, jak się bawiła ekipa w zeszłym tygodniu 24-25.07 [ZDJĘCIA]