Eska Summer City Trójmiasto 2021: zobacz, jak się bawiła ekipa [ZDJĘCIA]

2021-07-12 11:41

ESKA Summer City to dwa miesiące extra zabawy z ekipą Radia ESKA. Cały czas czekają na was niezapomniane chwile! Wystartowaliśmy już na początku lipca i chcemy być wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Cały czas czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Zobacz, jak się bawiliśmy w zeszłym tygodniu.

W zeszłym tygodniu wraz z naszą ekipą Eska Summer City odwiedziliśmy Podwórko.art w Gdyni, park Diany na Osowej, Wejherowo i Jastarnię.

W piątek już o 19:00 pojawiliśmy się na Podwórko.art w Gdyni. Następnie pod dachem Klubu Ucho (na terenie podwórko.art) od godziny 21:00 rozkręcaliśmy imprezkę ESKA Summer Hits. Bawiliśmy się w rytmach muzyki dobrze znanej z naszej anteny, którą miksował dla nas nasz redakcyjny kolega - Paweł Lemke. Uczestnicy „imprezki” otrzymali od nas eskowe gadżety.

W sobotę koło 12:00 pojawiliśmy się w parku Diany na Osowej, gdzie stacjonował Mobilny Dom Kultury. Na miejscu postawiony był autobus piętrowy, na dachu którego odbył się koncert. Nie zabrakło namiotów, pod którymi braliśmy udział w warsztatach, jak np. przesadzanie roślin, tworzenie naszyjników, cyjanotypia, joga itp.

Oczywiście tu również rozdawaliśmy nasze wakacyjne gadżety takie jak piłki plażowe, torby, okulary czy czapki – podkreśla Paweł Lemke, dziennikarz Radia Eska.

Z Osowej nasze ekipa pojechała się do Wejherowa. Nasz eskowy Jeep stanął w parku miejskim przy amfiteatrze, gdzie zlokalizowana była meta TriCity Trail. Na koniec dnia pojechaliśmy do Jastarni. Nasz eskowóz można było spotkać po drodze w Krokowej, Karwii, Jastrzębiej Górze czy Władysławowie. W Jastarni zaparkowaliśmy tuż przy plaży na Wejściu 49. Po zachodzie bawiliśmy się w rytmach romantic techno na imprezie, którą rozkręcało kilku DJ-ów z zespołu KAMP! Tu zostaliśmy dosłownie do białego rana. 

Słuchacze radia ESKA w każdym miejscu przywitali nas z dużym entuzjazmem i radością. Nie zamierzamy zwalniać tempa! Nadal będziemy wszędzie tam, gdzie bawić będziecie się i wy! To jednak nie wszystko. Podpowiemy wam również, gdzie można spędzić wolny czas, co robić w Trójmieście oraz jak korzystać z lata po całości! ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami to tylko część niespodzianek, jakie dla was szykujemy w następnych tygodniach. Śledźcie naszego Facebooka, portal i słuchajcie na antenie - będziemy was na bieżąco informować o tym, gdzie się pojawimy, a wy koniecznie musicie nas znaleźć!

ESKA Summer City - Jakie są najlepsze miejsca w Wiśle?
Źródło: Eska Summer City Trójmiasto 2021: zobacz, jak się bawiła ekipa [ZDJĘCIA]