Facebook miał wczoraj problemy, ale MY NIE MIELIŚMY! Arka Gdynia rozbiła na wyjeździe z GKS Jastrzębie!

i

Autor: Arka Gdynia/ Facebook

"Facebook miał wczoraj problemy, ale MY NIE MIELIŚMY!" Arka Gdynia rozbiła na wyjeździe z GKS Jastrzębie!

2021-10-05 11:10

Jedynie, co dopisało, to tylko i wyłącznie kibice, którzy od początku do samego końca byli z nam - powiedział trener GKS-u Jastrzębie Jacek Trzeciak po kompromitującej porażce na własnym boisku z Arką Gdynia. Podopieczni Dariusza Marca cały czas mieli dużą przewagę, a egzekucji dokonali w ostatnim kwadransie.

Sytuacja jastrzębian od początku sezonu jest bardzo trudna, żeby nie napisać katastrofalna. W pierwszych dziesięciu meczach piłkarze z Górnego Śląska wygrali tylko jedno spotkanie, w 2. kolejce ze Stomilem Olsztyn (1:0). W kolejnych ośmiu spotkaniach GKS uzbierał cztery punkty. A widoki na poprawę tej sytuacji wcale nie są najlepsze.

W znacznie lepszej, choć także nie komfortowej - patrząc na ambicje klubu - sytuacji jest drużyna z Gdyni. Dwa tygodnie temu zespół Dariusza Marca przegrał w kiepskim stylu ze Skrą Częstochowa (1:2). Trener i zawodnicy obiecywali poprawę. Tak też się stało. 

Podopieczni Dariusza Marca cały czas mieli dużą przewagę, a egzekucji dokonali w ostatnim kwadransie, gdy rywale, po wykorzystaniu limitu zmian i kontuzji zawodnika, kończyli grę w "10". Karol Czubak z 6 bramkami został współliderem klasyfikacji najlepszych snajperów tego poziomu rozgrywek. Żółto-niebiescy awansowali na 4. miejsce w tabeli, a ich poniedziałkowi rywali zamykają stawkę.

Przywłaszczone BMW odnalezione w kawałkach
Źródło: "Facebook miał wczoraj problemy, ale MY NIE MIELIŚMY!" Arka Gdynia rozbiła na wyjeździe z GKS Jastrzębie!