Mikrofon

i

Autor: pixabay.com Mikrofon

Głosy dla hospicjów - druga edycja konkursu dla wokalistów już w tym tygodniu

2022-02-07 18:00

Masz talent wokalny? Zgłoś się do drugiej edycji konkursu muzycznego "Głosy dla hospicjów". By wziąć udział, do czwartku należy zaśpiewać i wysłać do organizatorów swoją propozycję. Z 10 wytypowanych utworów, widzowie online wybiorą czterech wykonawców, którzy wystąpią na żywo w wielkim finale.

- W naszym konkursie może wziąć udział każdy. Mamy dwie kategorie wiekowe. Pierwsza, kategoria A, do lat 14. Druga, kategoria B, powyżej 14. roku życia. Na tą chwilę mogę powiedzieć, że już dosyć sporo dostaliśmy zgłoszeń. Jesteśmy naprawdę mile tym zaskoczeni. Ale liczymy na więcej. Przede wszystkim trzeba mieć chęci. Jeżeli ktoś ma chęci i lubi śpiewać, to zdecydowanie jest to konkurs dla tej osoby - mówi Paweł Ryta z Fundacji Hospicyjnej.

Wokalistów oceniać będzie profesjonalne jury. - Będzie Przemek Radziszewski, finalista Must Be the Music i The Voice of Poland. Będzie także Paweł Orłowski z zespołu 5/6. Będzie Liv BaSta, Oliwia z zespołu Arshenic, czyli też bardzo znany zespół tutaj z Pomorza. Zapraszamy na wydarzenie na fb "Drugi konkurs muzyczny Głosy dla hospicjów". Tam wszystkie informacje jak do nas dołączyć - dodaje Ryta.

Na zwycięzców czeka między innymi nagranie singla w profesjonalnym studiu, występ na innym koncercie czy statuetka Złotej Nutki. Wielki finał konkursu 18 lutego w Gdańsku.

Źródło: Głosy dla hospicjów - druga edycja konkursu dla wokalistów już w tym tygodniu