Lechia vs Jagiellonia już w sobotę. Z Kartą Mieszkańca wejdziesz za darmo - klub zniósł limity

i

Autor: Lechia Gdańsk/Facebook

Lechia vs Jagiellonia już w sobotę. Z Kartą Mieszkańca wejdziesz za darmo - klub zniósł limity

2021-12-07 10:17

Lechia wróciła na zwycięską drogę w Ekstraklasie, znowu gra widowiskowo i skutecznie. Przed nami w sobotę, 11 grudnia, ostatni w tym roku kalendarzowym domowy mecz gdańszczan - z Jagiellonią Białystok. Klub chce zgromadzić jak największą publiczność na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, dlatego zniesiono limity dla kibiców z Kartą Mieszkańca. Pierwszy gwizdek sędziego - o godz. 20.00.

Minęło złe wrażenie po klęsce w wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin (1:5), Lechia wróciła na drogę zwycięstw, pokonując w ostatnią sobotę w szlagierowym meczu w Gdańsku Raków Częstochowa 3:1. Wróciły cechy zespołu, które w ostatnich miesiącach tak polubili kibice gdańszczan - polot, nieustępliwość w dążeniu do wygranej, piłkarska jakość, skuteczność i umiejętność strzelania pięknych bramek.

W tym roku kalendarzowym do rozegrania pozostały jeszcze tylko dwa mecze. Najpierw domowy, następnie - wyjazdowy (z Wisłą Płock, w piątek, 17 grudnia, o godz. 20.30).

Mecz w Gdańsku z Jagiellonią Białystok rozpocznie się w sobotę, 11 grudnia, o godz. 20.00. Kibice mają prawo znowu liczyć na dobre sportowe widowisko. Lechia liczy na jak największą widownię, dlatego sięgnęła po działania profrekwencyjne.

Klub poinformował na swojej stronie internetowej: “W związku z tym, że pozostał już tylko jeden domowy mecz w roku 2021, poszerzamy działanie Karty Mieszkańca:

  • Zdejmujemy limit darmowych bilety na mecz – każdy chętny będzie mógł wykorzystać swój bezpłatny wstęp na kartę mieszkańca (dotyczy osób, które w bieżącym roku nie skorzystały z przysługującego darmowego wstępu na kartę mieszkańca),
  • Rozszerzamy możliwość realizacji wstępu na strefę I”.

Ile kosztuje wejście na mecz Lechii bez Karty Mieszkańca?

Bilety ulgowe:

osoby do 18. roku życiaosoby uczące się do 26. roku życia - w tym studenciseniorzy powyżej 60. roku życiaRabat dodatkowy:

20% przy zakupie minimum 2 biletów w jednej transakcji

Jarmark Świąteczny w Białymstoku
Źródło: Lechia vs Jagiellonia już w sobotę. Z Kartą Mieszkańca wejdziesz za darmo - klub zniósł limity