Najlepsi motocykliści ponownie zawitają do Gdańska! Czwarta runda Mistrzostw Polski w Motocrossie ORLEN MXMP rusza już w weekend

2021-09-01 13:40 OSZ
Gdański Auto Moto Klub - GAMK
Autor: Gdański Auto Moto Klub - GAMK

Czwarta runda Mistrzostw Polski w Motocrossie ORLEN MXMP zbliża się wielkimi krokami. 4 i 5 września najlepsi zawodnicy motocrossu rywalizować będą na torze przy ulicy Starogardzkiej w Gdańsku.

Zawodnicy wystartują w sześciu klasach mistrzowskich: MX65, MX85, MX125, MX Kobiet, MX2 i MX Masters. Dodatkowo rozegrane zostaną wyścigi o Puchar Prezesa Zarządu Okręgowego PZM w Gdańsku w klasach: Amator, MXB i MXC.

Runda ORLEN MXMP w Gdańsku jest przedostatnią w tym sezonie, więc można się spodziewać, że rywalizacja będzie bardzo zacięta. Otwarcie zawodów, zarówno w sobotę, jak i niedzielę zaplanowano na godz. 11:45, a start wyścigów na godz. 12:00.

Na terenie toru motocrossowego przy ul. Starogardzkiej będą obowiązywały ogólne zasady reżimu sanitarnego: utrzymywanie dystansu społecznego i noszenie masek ochronnych, jeśli utrzymanie dystansu nie jest możliwe.

Na kibiców – oprócz widowiskowych wyścigów - czekać będzie także strefa gastronomiczna z foodtruckami. Bilety na wydarzenie można nabyć w cenie 20 zł otych przy wjeździe na tor. Wstęp dla dzieci do lat 12 oraz osób niepełnosprawnych jest darmowy. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Szczegółowy harmonogram ORLEN MXMP w Gdańsku znajduje się TUTAJ.

Źródło: Najlepsi motocykliści ponownie zawitają do Gdańska! Czwarta runda Mistrzostw Polski w Motocrossie ORLEN MXMP rusza już w weekend
Nasi Partnerzy polecają