Opener Festival już w tym tygodniu [zdjęcie ilustracyjne]

i

Autor: CC0 Public Domain / Pexels / Pixabay.com Opener Festival już w tym tygodniu [zdjęcie ilustracyjne]

Ostatnie przygotowania do Opener Park! Måneskin: „Do zobaczenia za miesiąc”

2021-07-13 10:07

Måneskin, Dawid Podsiadło, Pezet czy Daria Zawiałow. To między innymi tych artystów będzie można usłyszeć w ramach Opener Park – wydarzenia, które ma być namiastką organizowanego co roku, na lotnisku w Kosakowie – Openera. Tym razem – gwiazdy zagrają w parku Kolibki, gdzie trwają obecnie ostatnie przygotowania.

Opener Park to plan B, na który zdecydowali się w tym roku organizatorzy. Wymusiła to na nich sytuacja epidemiologiczna.  – Open'er Park to specjalne wydarzenie, które odbywa się tylko raz - w czasie tego wyjątkowego lata, kiedy największe festiwale nie mają szansy wydarzyć się w swojej dotychczasowej formie i skali – tłumaczą od dłuższego czasu organizatorzy.

Mimo trudnej sytuacji, line-up pęka w szwach, a Kolibki na sześć tygodni zamienią się w miejsce wypełnione muzyką. Do tego pokazy kina plenerowego, występy grup komediowych oraz Food Court, gdzie można kupić i zjeść pyszny posiłek.

Niezaprzeczalną gwiazdą tegorocznego Opener Park jest zespół Måneskin. Bilety na koncert Włochów rozeszły się dosłownie w trzy minuty.

– To jest totalne szaleństwo. Dla nas koncerty to najlepsza część naszej pracy. Uwielbiamy to, kiedy możemy podzielić się naszą energią i muzyką z publicznością. I teraz, kiedy wiemy, ile osób chce nas usłyszeć, jesteśmy po prostu szczęśliwi. I chyba też dumni z tego co robimy – mówili podczas czerwcowego wywiadu Victoria De Angelis i Damiano David.

Bilety na wydarzenia są dostępne w dwóch wersjach: podstawowej i "Health Pass", czyli bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na wydarzenie będzie miała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19. Oba warianty biletów dostępne są w takiej samej cenie.

– Nie mogę się doczekać tej namiastki Openera. Na terenie Kolibek stoi nasz już openerowy „Totem”. To znak, że lada chwila zacznie się najlepsza zabawa – mówi jedna z gdynianek. 

Źródło: Ostatnie przygotowania do Opener Park! Måneskin: „Do zobaczenia za miesiąc”