Scena czeka! Teatr Muzyczny w Gdyni poszukuje aktorów do nowego musicalu

2021-04-26 18:00
Teatr Muzyczny, Gdynia
Autor: Grupa SILIKATY Budynek z bloczków silikatowych. Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia

Uwaga, aktorzy poszukiwani! Teatr Muzyczny w Gdyni przygotowuje się do prapremiery musicalu w reżyserii Janusza Józefowicza, na podstawie słynnej lektury Michaiła Bułhakowa "Mistrz i Małgorzata". Ogłoszony został casting. Potrzebnych jest kilkunastu aktorów w wieku od ok. 30 do ok. 50 lat.

- Na naszej stronie internetowej www.muzyczny.org zawieszona jest informacja na temat tego, do jakich ról poszukujemy aktorów i jest też informacja o tym, że do 15-ego maja należy wysłać materiały, które wezmą udział w pierwszym etapie ogólnopolskiego castingu do "Mistrza i Małgorzaty" - mówi Aleksandra Borowiak, rzecznik Teatru Muzycznego w Gdyni.

Kandydaci muszą przygotować nagranie video z wykonaniami wybranych utworów, a co za tym idzie - muszą umieć śpiewać. - Zgłosić się może oczywiście każda osoba, która przede wszystkim umie śpiewać. W przypadku głównych postaci, czyli Mistrza, jest to aktor śpiewający, tenor, około 40 lat. W przypadku Małgorzaty jest to mezzo-sopran, musi to być aktorka śpiewająca, lat około 30 - tłumaczy Borowiak.

W sumie na scenie ma się znaleźć aż 110-u aktorów. Premiera spektaklu zaplanowana jest na wrzesień tego roku.

Źródło: Scena czeka! Teatr Muzyczny w Gdyni poszukuje aktorów do nowego musicalu
Nasi Partnerzy polecają