Sezon na zmianę opon rozpoczęty! Sprawdzamy ile trzeba czekać, a ile zapłacić

2021-04-07 19:50
pixabay.com
Autor: pixabay.com

Uwaga kierowcy! Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się czas na zmianę opon w naszych samochodach. W tej chwili ruch w trójmiejskich wulkanizacjach jeszcze nie jest duży, ale warto się już powoli umawiać.

- Na wizytę umówiłem się wczoraj i opony w swoim samochodzie wymieniłem już dzisiaj. Cieszę się, że mam to z głowy, a przy okazji jeszcze udało mi się uniknąć kolejek - mówi nam młody kierowca z Gdyni. Trzeba mieć jednak na uwadze, że z każdym dniem chętnych na odwiedziny wulkanizacji przybywa.

- Coraz więcj osób przyjeżdża do nas na wymianę opon. Choć w tym tygodniu pogoda troszkę przestała dopisywać, klientów to nie zniechęciło, ponieważ zdają sobie sprawę, że lada moment zaczną się naprawdę spore kolejki. Na tą chwilę można jeszcze przyjechać do nas z dnia na dzień - mówi Grzegorz Dyczko, wulkanizator z gdyńskiego Witomina. - Naszym zdaniem, jak tylko temperatury wzrosną do 10-15 stopni Celsjusza, to czas oczekiwania na zmianę opon wzrośnie nawet do tygodnia - dodaje Dyczko.

A ile w Trójmieście zapłacimy za wymianę zimowego ogumienia na letnie? Wszystko zależy od tego czy wymieniamy tylko opony czy też może całe koła, ale również od wielkości felg i szerokości opon w naszym pojeździe. Ceny w wulkanizacjach także mogą się wahać w zależności od dzielnicy. Koszt jaki poniesiemy za taką przyjemność wynosi od 60 do nawet 200 złotych.

Źródło: Sezon na zmianę opon rozpoczęty! Sprawdzamy ile trzeba czekać, a ile zapłacić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany