Programowanie

i

Autor: StartupStockPhotos/Pixabay/cc0 Będą walczyć z hakerami i cyberterroryzmem

Twórz aplikację i gry! Rusza 10. edycja projektu „Koduj z Gigantami”

2022-02-08 9:31

Twórz aplikację i gry! Wystartowała rejestracja na 10. edycję ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania "Koduj z Gigantami - Szyfry i Zagadki". Zajęcia zaplanowano na luty w niemal 100 miejscowościach w całej Polsce, w tym m.in. w Gdyni oraz w Gdańsku.

- W pierwszej połowie lutego będziemy w Gdańsku. Najbliższe zajęcia odbędą się przy ul. Grunwaldzka 103 już 12 i 13 lutego. 12 lutego spotykamy się także na Jagiellońskiej 14 i tydzień później, 26 lutego przy Rogalińskiej 17 - mówi Adrian Czechowski ze szkoły Giganci Programowania.

Zajęcia odbędą się także w Gdyni. - Do Gdyni przenosimy się pod koniec miesiąca. Na ulicę Świętojańską 34/3. I tam będziemy aż w trzech dniach, 19 lutego, 26 i 27 lutego. Pamiętajmy, świat programowania to nie jest jakaś czarna magia. Są rzeczy, których możemy się nauczyć nawet podczas jednych zajęć - dodaje Czechowski.

W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie od 7 do 18 roku życia.

- Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w programowaniu próbują po raz pierwszy - zaznacza Czechowski.

Oprócz zajęć stacjonarnych; liczne warsztaty obędą się także online. Wystarczy śledzić stronę - www.giganciprogramowania.edu.pl. 

Źródło: Twórz aplikację i gry! Rusza 10. edycja projektu „Koduj z Gigantami”