Kobieta urodziła w aucie i jeszcze tego samego dnia martwiła się o stan wnętrza pojazdu

i

Autor: kolaż - Pixabay.com/Instagram: bol_poland Kobieta urodziła w aucie i jeszcze tego samego dnia martwiła się o stan wnętrza pojazdu

500 plus na przejazdy za PORÓD na tylnym siedzeniu. Niezwykła historia pewnego kursu

2021-04-16 11:34

Porody w trakcie kursu do szpitala zdarzają się nie tylko w filmach. W tym tygodniu dziecko przyszło na świat w jednym z aut firmy, która oferuje w Polsce płatne przejazdy. Matka malucha jeszcze tego samego dnia martwiła się o... powstałe zabrudzenia. Firma, która realizowała kurs, opisała całą sprawę na Instagramie. Kolejne dzieci mają liczyć na specjalne przywileje!

Kobieta urodziła w aucie. Firma Bolt opublikowała na Instagramie opis niecodziennej zdarzenia. Na firmową skrzynkę przyszła wiadomość od klientki, która pytała, co ma zrobić, bo w trakcie kursu… urodziła dziecko i wnętrze auta mocno się zabrudziło.

Dzień dobry, kontaktuję się z Państwem, ponieważ dziś rano podczas kursu, urodziłam w aucie kierowcy Bolt, w wyniku czego powstały zabrudzenia. Proszę o informację, co dalej w takiej sytuacji” – napisała kobieta.

Jak ustaliliśmy, poród odbył się w jednym z samochodów jeżdżących po Warszawie. Przedstawiciele firmy nie kryli zdziwienia całą sytuacją. 

 “W swoim życiu napisaliśmy już wiele dziwnych zdań, ale tak dziwnego zdania jeszcze nie. Wczoraj w Bolcie ktoś się urodził” - napisano na profilu Bolta na Instagramie.

Jak dodano, to niecodzienne zdarzenie skłoniło firmę do ciekawej zmiany w regulaminie. 

Matka dziecka pewnie się tego spodziewała, ale my na pewno nie, więc na szybko zaktualizowaliśmy zasady korzystania z naszej usługi. Od teraz za każde dziecko urodzone w Bolcie dajemy 500+ na kolejne przejazdy" - poinformowała firma. 

Pod wpisem pojawiły się zabawne komentarze internautów.

  • “Teraz będziecie częściej wozić kobiety w 9. miesiącu ciąży”.
  • “Może zorganizujcie kierowcom jakieś szkolenia z odbierania porodów? Dodatkowa usługa: bolt, Lite, comfort oraz delivery”.
  • “Boltem jechałam do porodu! Kierowca spisał się na medal, ale był bardziej przejęty sytuacją niż ja”. 
  • “Bolcie, gratuluję potomka”
  • Teraz się zastanawiam, czy nie rozważyć macierzyństwa, jak u was taka promka”. 
  • “I te miny przez całe życie, kiedy wpisujesz Bolt jako miejsce urodzenia”.
Sonda
Koronawirus. Czy wierzysz w powrót do normalności od jesieni 2021 roku?
Raport z anteny 16.04, godz.10
Źródło: 500 plus na przejazdy za PORÓD na tylnym siedzeniu. Niezwykła historia pewnego kursu