Andrzej Duda w "Milionerach"! Jak brzmiało problematyczne pytanie? [ODPOWIEDZI]

2021-02-09 21:38 STAN
Andrzej Duda
Autor: KPRM, Fot. Jakub Szymczuk, zdjęcie ilustracyjne Andrzej Duda

Andrzej Duda w "Milionerach"! I to... duńskiej edycji. Uczestniczka zdecydowała się skorzystać z koła ratunkowego. Jednak mimo to straciła 32 tysiące koron. Jak brzmiało pytanie o prezydenta Polski?

Milionerzy 2020. Najciekawsze pytania!

Pytanie 1 z 10
Która lecznicza woda mineralna znana jest z tego, że łagodzi objawy nadużycia alkoholu?

Spis treści

  1. Andrzej Duda w "Milionerach"
  2. Andrzej Duda w "Milionerach": Jak brzmiało pytanie?
  3. Ile warte było pytanie?

Andrzej Duda w "Milionerach"

Andrzej Duda pojawił się duńskiej edycji programu "Milionerzy". A konkretniej... pytanie o prezydenta Polski. Dla Rebeki z Soborg okazało się na tyle problematyczne, że postanowiła skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonić do taty. Mimo to straciła mnóstwo pieniędzy!

Czytaj także: Kibice wrócą na stadiony już w marcu? PZPN zabiera głos ws. luzowania obostrzeń

Andrzej Duda w "Milionerach": Jak brzmiało pytanie?

Pytanie o prezydenta Dudę było dziewiąte z kolei. Uczestniczka mogła wygrać 32 tysiące koron, czyli około 20 tysięcy złotych.Pytanie brzmiało: "W którym kraju prezydent Andrzej Duda został ponownie wybrany w 2020 roku?". Wśród odpowiedzi: Czechy, Polska, Estonia i Chorwacja. Pytanie okazało się zbyt trudne, dlatego Rebeka zadzwoniła do swojego ojca korzystając z koła ratunkowego "telefon do przyjaciela". Ojciec twierdził, że jest pewien swojej decyzji i wskazał... Czechy.

Czytaj także: Matura z religii w 2022? Ten scenariusz jest możliwy! Rozmowy już trwają

Ile warte było pytanie?

Rebeka zaznaczyła tę odpowiedź i straciła pieniądze. Na szczęście wciąż mogła liczyć na sumę gwarantowaną - w tym wypadku było to 5 tys. koron, czyli około 3 tys. zł.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Dunka straciła tysiące koron przez Andrzeja Dudę! Komentarz Adama Federa [WIDEO]