Całkiem GOŁA poszła kupić lody! Policja NIE przemilczała tej sprawy FOTO]

i

Autor: mat pras

Całkiem GOŁA poszła kupić lody! Policja NIE przemilczała tej sprawy FOTO]

2021-06-30 9:01

Do niecodziennej sytuacji doszło w Düsseldorfie (Niemcy) w sobotnie popołudnie. Jak relacjonują niemieccy dziennikarze, kobieta nago przeszła się od lodziarni na Bergerstrasse przez Carlsplatz i Mittelstrasse. To często uczęszczane punkty w tej części miasta. Świadkowie podejrzewają, że mógł być to eksperyment społeczny, ponieważ dziewczynie towarzyszyły kamery.

Policja nie odnotowała żadnych zgłoszeń w tej sprawie - zaznaczają niemieckie media. Gdyby kobieta została zauważona przez służby, mogłaby dostać grzywnę w wysokości od 5 do 1000 euro.

W Polsce również dochodziło do tego typu „eksperymentów”, nieco inaczej jednak przebiegały.

 Pod koniec maja włocławscy policjanci (woj. kujawsko-pomorskie) odebrali zgłoszenie o dziwnym zachowaniu 59-letniego mężczyzny. W okolicy jednej z lodziarni pojawił się nagi facet. Jego motywacje były jednak zupełnie inne. Mężczyzna nie dawał spokoju obsłudze i przechodniom przez dłuższy czas.

Do innej sytuacji doszło również pod koniec maja. Nagi mężczyzna chodził tym razem po centrum Swarzędza. Rozebrał się w autobusie, ubrania schował do torby, a mieszkańcy wezwali policję.

Zazwyczaj to jednak osoby z problemami psychicznymi bądź pod wpływem środków odurzających.

Kuchnia i łazienka bliżej salonu – panel dyskusyjny | Konferencja Najważniejsze w domu – kuchnia i łazienka
Źródło: Całkiem GOŁA poszła kupić lody! Policja NIE przemilczała tej sprawy [FOTO]