Człowiek-szatan ISTNIEJE! Pokazał zdjęcia przed metamorfozą – poznałbyś go?

i

Autor: instagram.com

Człowiek-szatan ISTNIEJE! Pokazał zdjęcia przed metamorfozą – poznałbyś go?

2021-07-12 12:22

Popularny w sieci mężczyzna przeszedł serie modyfikacji ciała, które sprawiły, że wygląda teraz niczym postać z horroru. W mediach społecznościowych przedstawia się jako Diabao Praddo i pochodzi z brazylijskiego Sao Paulo. Jak wyglądał przez operacjami? Jest NIE DO POZNANIA!

Wiele mówi się o tym, że operacje plastyczne, modyfikacje ciała, a nawet tatuaże „wciągają”. Apetyt na tego typu zmiany rośnie w miarę jedzenia. Najlepszym przykładem tego jest Diabao Praddo. Mężczyzna pochodzi z Sao Paulo z Brazylii i zasłynął wieloma modyfikacjami ciała.

Aktualnie wygląda jak najgorszy koszmar senny. Poza licznymi tatuażami i skaryfikacjami, posiada też wszczepione w głowę implanty i rogi. To jednak nie koniec!

Diabao zdecydował się także na usunięcie nozdrzy. Według ladbible.com, jest on trzecią osobą na świecie, która zdecydowała się na tak ekstremalny zabieg. Jego oblicze „zdobią” także diaboliczne kły, a zmian dokonywał nie tylko na twarzy!

Jednym z najbardziej szalonych pomysłów mężczyzny, było usunięcie jednego z palców. To dodało mu jeszcze większej grozy, a dłoń z czterema palcami wygląda naprawdę przerażająco.

Człowiek-szatan ISTNIEJE!Pokazał zdjęcia przed metamorfozą – poznałbyś go?

Na instagramie mężczyzny pojawiło się zdjęcie przed operacjami. Poznałbyś go?

Horrory mrożące krew w żyłach
Źródło: Człowiek-szatan ISTNIEJE! Pokazał zdjęcia przed metamorfozą – poznałbyś go?