EURO 2021 – ostateczny skład kadry na Mistrzostwa Europy [LISTA ZAWODNIKÓW]

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS EURO 2021 – ostateczny skład kadry na Mistrzostwa Europy [LISTA ZAWODNIKÓW]

Euro 2020. Wyjściowy skład na mecz z Rosją bez Roberta Lewandowskiego

2021-05-31 19:00

Robert Lewandowski rozpocznie mecz z Rosją na ławce. Taką informację podczas poniedziałkowej konferencji prasowej podał selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa. Towarzyskie spotkanie ze Sborną odbędzie się we wtorek, 1 czerwca we Wrocławiu.

Euro 2020. Robert Lewandowski na ławce rezerwowych w meczu z Rosją

W poniedziałek, 31 maja odbyła się konferencja prasowa przed towarzyskim spotkaniem z Rosją. W trakcie jej trwania selekcjoner reprezentacji Polski poinformował, że wspomniany mecz Lewandowski rozpocznie z ławki rezerwowych.

Biorąc pod uwagę, jaki Robert miał sezon, a także fakt, że miał kontuzję - na szczęście niezbyt poważną - ale też na jego prośbę, planujemy przygotowania w wariancie, że nie będzie go w wyjściowej jedenastce - powiedział Sousa.

Raport z anteny 31.05, godz.10

W bramce zobaczymy na pewno Łukasza Fabiańskiego. Zabraknie za to Arkadiusza Milika, który walczy z kontuzją, jakiej nabawił się w ostatnim meczu ligowym. Póki co, nie wiadomo, czy zdoła się on wykurować na Euro 2020.

Jutrzejszy mecz, tak jak spotkanie z Islandią, mają pokazać jak najwięcej regularnej gry, czyli czegoś, nad czym pracowaliśmy codziennie. Jutro będzie mieszanka piłkarzy: tych, który wystąpili w marcu i tych, którzy jeszcze nie grali - zapowiedział trener Biało-Czerwonych.

Wtorkowy mecz we Wrocławiu to przedostatnie spotkanie przez zbliżającymi się mistrzostwami Europy. We wtorek, 8 czerwca reprezentacja Polski zagra jeszcze w Poznaniu z Islandią. ME rozpoczną się w piątek, 11 czerwca.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Źródło: Euro 2020. Wyjściowy skład na mecz z Rosją bez Roberta Lewandowskiego