"Jestem hardcorem!", "Będę grał w grę!". Powstała MAPA hitów polskiego YouTube'a

2021-08-09 13:50 WB

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, gdzie toczy się akcja największych filmowych przebojów polskiego YouTube'a, to TA MAPA rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Jeden z internautów postanowił utworzyć mapę z zaznaczonymi lokacjami, które możemy doskonale kojarzyć z największych hitów polskiego internetu.

Polski YouTube rozwija się od wielu lat i przez ten czas mieliśmy tu okazję zobaczyć naprawdę imponującą ilość prawdziwych hitów. Większość z tych filmików doskonale znamy i kojarzymy, a w niektórych przypadkach niektóre legendarne już kwestie wryły się bardzo mocno w języku potocznym i są używane do dziś.

Nawet nie musimy znać konkretnego filmu, by kojarzyć sam tekst:

"Jestem hardcorem! Mam certyfikaty cztery!" 

"Dlaczego tutaj nie widzę żadnej flagi!?"

"Ała, [email protected]$# rzeczywiście!"

Powyższe cytaty to tylko wierzchołek góry lodowej. Słysząc i czytając te krótkie zdania, w ułamku sekundy stają nam przed oczami doskonale znane sceny z filmów, które podbiły YouTube wiele lat temu.

Jeden z internautów, kryjący się na YouTube pod nickiem RonaldinhoTHC, dokonał wręcz ogromnego wysiłku, by stworzyć dokładną mapę lokalizacji, w których powstawały legendy polskiego Internetu.

Powyższa mapa, choć niewątpliwie humorystyczna, jest prawdziwym świadectwem historii. Rzecz jasna trudno ocenić jej dokładność, bo w wielu przypadkach uzyskanie pewnej informacji na temat lokalizacji było bardzo trudne. Mimo to jest to imponujące osiągnięcie i ta mapa to prawdziwe wrota do przeszłości nostalgii.

Sonda
Czy powinno się wprowadzać obostrzenia tylko dla niezaszczepionych?
Źródło: "Jestem hardcorem!", "Będę grał w grę!". Powstała MAPA hitów polskiego YouTube'a
Nasi Partnerzy polecają