Matty Cash

i

Autor: screen/Instagram @mattycash622 Czy Matty Cash po awansie Polaków napije się wódki?

Matty Cash po awansie Polaków "niech mi ktoś da wódkę"

2022-03-30 12:54

Matty Cash nie rzuca słów na wiatr! Przed spotkaniem ze Szwedami obiecywał, że jeśli reprezentacja wywalczy awans na Mistrzostwa Świata, to on spróbuje polskiej wódki. Polska wygrała ze Szwecją 2:0.

Debiut w reprezentacji

Do niedawna Matty Cash nie miał na koncie ani jednego meczu reprezentacyjnego. Zawodniku urodził w Anglii, dopiero w ubiegłym sezonie rozpoczął starania o polski paszport. Do kadry dołączył w 2021 roku i od tamtej pory wystąpił w 4 meczach w biało-czewonych barwach. 24-latek może dopisać do swojego CV awans na mistrzostwa świata.

Drugie zgrupowanie Matty'ego Casha w reprezentacji Polski już zapisało go w historii naszej kadry. We wtorkowym meczu zagrał na murawie pełne 90 minut. Kibice zastanawiają się nad tym czy spełni obietnicę, którą złożył przed finałem.

Przemek Sasowski na TikTok’u

Czy Matty Cash czy napije się polskiej wódki?

"Jeśli awansujemy, na pewno będzie impreza. I na niej spróbuję w końcu polskiej wódki" - mówił przed meczem. Świętowanie rozpoczęło się od razu po wygranej co widać w mediach społecznościowych piłkarzy kadry.

Cash również wrzucił wymowną fotkę w towarzystwie Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego podpisaną "Jedziemy na mistrzostwa świata! Co za noc! Teraz niech mi ktoś da wódkę".

Sonda
Czy Polacy zasłużyli na awans na mundial w Katarze?