Robert Lewandowski

i

Autor: screen/Twitter @FIFA World Cup Radość Roberta Lewandowskiego po awansie na mistrzostwa świata w Katarze

Kierunek Katar! Polacy wywalczyli awans na mundial 2022 [WIDEO]

2022-03-30 9:48

Fantastyczny mecz i wygrana Polaków. Nasza reprezentacja jedzie na mundial w Katarze! W finale baraży biało-czerwoni pokonali Szwedów 2:0

Bezbłędny Lewandowski i rewelacyjny Zieliński

Upragniony awans na mundial stał się faktem. Pierwszego gola dla Polaków zdobył w drugiej połowie Robert Lewandowski z rzutu karnego. Kapitan reprezentacji bez problemu pokonał Olsena z jedenastu metrów.

Kilkanaście minut później Piotr Zieliński wykorzystał błąd w obronie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił Szwedom drugą bramkę.

Pierwsza Zmiana na TikTok’u

Piękny Gest Lewandowskiego

Ostatecznie to wystarczyło, żeby pokonać Szwedów i wywalczyć awans do mistrzostw świata w Katarze.

Robert Lewandowski w finale baraży o mistrzostwa świata w Katarze okazał swoje wsparcie obywatelom Ukrainy. Napastnik zamiast kapitańskiej opaski z flagą Polski, zagrał z flagą Ukrainy na ramieniu.