MEAT LOAF NIE ŻYJE - odszedł legendarny rockman

Meat Loaf
Autor: Fot. screen YouTube Meat Loaf / https://www.youtube.com/channel/UC5WUnL-oKyIHd2zD58a5knw Meat Loaf

Świat muzyki rockowej jest pogrążony w żałobie. W piątek, 21. stycznia przekazano informację o śmierci Meat Loafa. Amerykański muzyk był jedną z ikon ciężkich brzmień. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Meat Loaf nie żyje - taka informacja pojawiła się w mediach na całym świecie w piątek, 21. stycznia 2022. Jej potwierdzeniem jest post rodziny opublikowany na Facebooku zmarłego muzyka. Nie podano przyczyn śmierci, lecz wiadomo, że w przeszłości Meat Loaf przechodził zawały serca. Z wpisu dowiadujemy się, że artysta zmarł w nocy w otoczeniu najbliższej rodziny. Nasze serca pękają gdy informujemy, że niezrównany Meat Loaf zmarł dziś w nocy w otoczeniu rodziny, żony Deborah, córek Pearl i Amandy oraz bliskich przyjaciół. Legendarny rockowy wykonawca odszedł w wieku 74 lat. Więcej na temat jego twórczości przeczytacie w dalszej części artykułu.

Wyburzą Mordor? Ciężkie sprzęty rozpruwają biurowce

Meat Loaf - jedna z największych gwiazd rocka

Meat Loaf, właściwie Marvin Lee Aday, karierę muzyczną rozpoczął w 1968 roku. Jego debiutancki album solowy "Bat Out of Hell" sprzedał się w ponad 43 milionach egzemplarzy zbliżając się tym samym do rekordu płyty "Thriller" Michaela Jacksona. Artysta wylansował takie przeboje, jak "Objects In The Rear View Mirror May Appear Closer Than They Are" oraz słynne "I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)".

Meat Loaf aktorem - gdzie grał słynny rockman?

Meat Loaf znany jest także z występów przed kamerą. Wystąpił w ponad 50 filmach i serialach. Znany jest z ról Eddiego w kultowym "The Rocky Horror Picture Show" (1975), ojca Jacka Blacka w "Tenacious D: The Pick of Destiny" (2006) i Roberta Paulsena w filmie "Fight Club" (1999).

Źródło: MEAT LOAF NIE ŻYJE - odszedł legendarny rockman
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany