Najlepsze żarty na prima aprilis 2023 dla rodziców. Śmiech gwarantowany

i

Autor: canva.com Najlepsze żarty na prima aprilis 2023 dla rodziców. Śmiech gwarantowany

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023 dla rodziców. Jakie dobre żarty na prima aprilis?

2023-04-01 10:30

Prima aprilis jest nieoficjalnym świętem, które co roku przynosi wiele uśmiechu i radości. Trzeba jednak uważać, bo można łatwo zostać wkręconym! Frajdą jest natomiast samo przygotowywanie żartów, które zaskoczą najbliższych. Jak może oszukać dzieci i rodziców. Oto kilka naszych pomysłów na primaaprilisowe żarty.

Spis treści

  1. Najlepsze żarty na prima aprilis 2023 dla rodziców

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023 dla rodziców i nie tylko mamy specjalnie dla Was. Jakie śmieszne żarty w prima aprilis 1.04.2023 będą najlepsze? Nasze propozycje niewątpliwie sprawdzą się idealnie! W końcu to dzień idealny do robienia kawałów, które ujdą na sucho i nikt się nie obrazi. Sama tradycja zaczęła być popularna w późnym średniowieczu. Są teorie, że chodziło o przejście z kalendarza juliańskiego na gregoriański. Wedle tego pierwszego, nowy rok zaczynał się często 1 kwietnia. Po zmianie, gdy początek roku zaczął wypadać 1 stycznia, wiele osób wciąż kultywowało dawną tradycję wierząc, że rok zaczyna się na początku kwietnia. Najbardziej obeznani zaczęli ich nazywać kwietniowymi głupcami i robić sobie z nich żarty. Do naszego kraju obyczaj przywędrował z Europy zachodniej mniej więcej w XVI wieku.

Kiedy jest Fame MMA 18? Jakie walki na Fame MMA 18? [DATA, KARTA WALK]

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #3

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023 dla rodziców

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023 to takie, które są łatwe do zrealizowania, a jednocześnie nie powodują dużych szkód. Choć niektórzy wolą włożyć więcej pracy w to, by jednak żart był trudniejszy do zrealizowania, ale za to śmieszniejszy. Najlepsze żarty na prima aprilis dla rodziców 2023, ale nie tylko podrzucamy poniżej. Oto one:

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023: Zegarkowy psikus

  • Wyobrażacie sobie, jakie zamieszanie w domu wywołałoby zaspanie do szkoły lub pracy? Łatwo to upozorować! W nocy wystarczy przestawić wszystkie zegarki w domu i ktoś może pomyśleć, że wstał godzinę za późno.

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023: Balon w toalecie

  • Często robionym żartem jest też umieszczenie napompowanego balona w muszli toaletowej. Dodatkowo można napompować go helem, przez co po otworzeniu klapy poleci on do góry. Kto pogardzi takim porannym widowiskiem?

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023: Cukier czy sól?

  • To prawdopodobnie największy klasyk Prima Aprilis, ale niemal zawsze się sprawdza! Zamienienie cukru w cukierniczce na sól może komuś obrzydzić poranną kawę lub herbatę. Na pewno nie będzie jednak wątpliwości, że to 1 kwietnia!

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023: zmiana wyglądu

  • Twoja mama codziennie rano robi makijaż? Możesz jej pomóc. Niech obudzi się już z pełnym make-upem! Kiedy śpi można jej namalować wąsy lub pomalować usta na szalony kolor. Rano, kiedy spojrzy w lusterko, może się wystraszyć.

Najlepsze żarty na prima aprilis 2023: Zielone mleko

  • Co wy na to, aby przy porannym śniadaniu ktoś nalał z kartonu zielonego mleka? To proste zadanie. Wystarczy dodać do napoju odrobinę barwnika lub matchy i potrząsnąć. A rano będzie zaskoczenie!