Nuggets za 100K $

i

Autor: Fot. screen YouTube TheGamer / https://www.youtube.com/watch?v=DeQ9B1OIBWI Nuggets za 100K $

NUGGET z kurczaka za 100 000 $ - czemu zawdzięczał cenę? Będziecie zaskoczeni!

2021-06-11 10:09

Porcja nuggetsów w restauracji fast-food to koszt rzędu kilkunastu złotych. A co powiecie na jednego nuggetsa za... 100 000 tysięcy dolarów? To nie żart! Tyle zapłacono na jednej z aukcji internetowych. Skąd ta cena? Okazuje się, że nuggets wyróżniał się czymś od innych.

Nugget za 100 000 $ - to nie nowa oferta fast-foodów dla milionerów. Tyle zapłacono na aukcji internetowej za kupiony w jednej z popularnych sieci restauracji szybkiej obsługi kawałek mięsa kurczaka w panierce. Na początku zresztą cena nie była szczególnie wygórowana. Nuggetsa wystawiono za 0.99 $. Sprzedawca zapewniał, że zwycięzca aukcji otrzyma kawałek mięsa zamrożony i w woreczku próżniowym, by zachował świeżość w drodze do nowego właściciela. Wkrótce posypały się oferty. W sumie złożono ich 184. Suma, której nikt nie zdołał już podbić, wynosiła dokładnie 99 997 $. W przeliczeniu na naszą walutę to około 365 000 zł. Skąd tak wysoka cena za zwykłego nuggetsa? Okazuje się, że wyróżniał go wygląd. Wielu osobom przypominał bowiem postać z popularnej gry.

Czarne jagody, czyli borówki czernice: właściwości zdrowotne i odżywcze

Nugget Among Us podbił internet

Co wywindowało cenę nuggetsa? Chodzi o jego podobieństwo do postaci z Among Us. To strategiczna komputerowa gra mulitplayer, która od chwili premiery w 2018 roku stale powiększa grono swoich graczy. Aktualnie jest to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych na Świecie. Among Us można porównać do mafii - znanej wszystkim zabawy towarzyskiej, w której grupa osób ma za zadanie wykonać zadanie i odkryć, kto wśród nich jest zdrajcą sabotującym działania.

Jeśli przyjrzeć się zdjęciom nuggetsa za 100 000 $, faktycznie można zauważyć podobieństwo - charakterystyczne krótkie nóżki i korpus bez ramion. Czy jednak to wystarcza, by uzasadnić te absurdalnie wysoką cenę? Odpowiedź pozostawiamy Wam. Poniżej możecie zaś obejrzeć wideo poświęcone nuggetsowi, które pojawiło się na jednym z gamerskich kanałów na YT.

Źródło: NUGGET z kurczaka za 100 000 $ - czemu zawdzięczał cenę? Będziecie zaskoczeni!