Polscy siatkarze

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Polscy siatkarze

Olimpiada 2020 SIATKÓWKA - kiedy następny mecz Polaków? Z kim gramy?

2021-07-28 10:43

Polscy siatkarze pod wodzą trenera Vitala Heynena walczą o wyjście z grupy A olimpijskiego turnieju. Za sobą mają przegraną z Iranem i wygraną z Włochami. Na środę zaplanowano mecz z Wenezuelą. A z kim i kiedy kolejne spotkanie? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Kiedy następny mecz Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio? Z kim gramy? To pytania, które zadają sobie wszystkie osoby kibicujące Biało-Czerwonym. Polacy trafili do grupy A z Kanadą, Japonią, Wenezuelą, Włochami i Iranem. W środę, 28 lipca, odbyło się spotkanie Polska - Wenezuela. Zakończyło się zwycięstwem Polaków 2-1 (25-16, 25-13, 18-25). Za sobą mamy też przegrane starcie z Irańczykami oraz zwycięstwo w meczu z Włochami. Kolejne spotkanie może poprawić lub pogorszyć naszą sytuację w grupie A. Polscy siatkarze celują oczywiście w złoto, dlatego na pewno dadzą z siebie wszystko podczas kolejnego meczu. Sprawdźcie, z kim i kiedy go rozegramy na Olimpiadzie Tokio 2020.

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było
Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?

Mecze Polski na Igrzyskach w Tokio - kiedy i z kim następny mecz?

Nasza kadra musi stoczyć starcia z każdą drużyną w grupie A olimpijskiego turnieju siatkówki. Z kim gramy po Wenezueli? Nasze następne spotkanie na Igrzyskach w Tokio to mecz Polska - Japonia. Zaplanowano je na piątek, 30 lipca, o godzinie 7.20.

Źródło: Olimpiada 2020 SIATKÓWKA - kiedy następny mecz Polaków? Z kim gramy?