Fotoksiążka

i

Autor: Materiały prasowe

CEWE

Oryginalny prezent na Dzień Matki - CEWE FOTOKSIĄŻKA!

2024-05-16 11:43 Materiał sponsorowany

Podaruj w tym roku swojej mamie coś, czego nigdy nie zapomni, coś do czego chętnie będzie wracać. Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent z dowolnej okazji.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety - co podarować mamie?

Czasem dopiero jako dorośli zaczynamy rozumieć, jak wiele nasze mamy dla nas zrobiły. To jest moment, w którym chcielibyśmy okazać im swoją wdzięczność, a także wyrazić wszystkie swoje pozytywne uczucia. Dzień Matki jest idealną okazją do tego, by obdarować swoją mamę czymś jedynym w swoim rodzaju, co wzbudzi emocje, wzruszy. Takim prezentem jest fotoksiążka pełna cudownych wspomnień, chwil na zawsze zamkniętych w obrazach. Biżuterię, sukienkę czy kwiaty może kupić każdy. Zwykle nie wymaga to dużego zaangażowania. Stworzenie wyjątkowej księgi pamiątkowej ze zdjęciami jest bardziej osobiste, a co za tym idzie, taki podarunek ma znacznie większą wartość sentymentalną i na pewno zostanie doceniony. Co więcej, Twoja mama będzie mogła wracać do wspaniałych wspomnień, kiedy tylko przyjdzie Jej na to ochota. Urozmaicą Jej długie zimowe wieczory w ulubionym fotelu z kubkiem aromatycznej herbaty lub czas z bliskimi, z którymi będzie się chciała podzielić swoimi opowieściami.

Jak zamówić fotoksiążkę na Dzień Matki?

Zależy Ci na solidnej książce z pięknie wydrukowanymi zdjęciami i krótkim czasie realizacji? CEWE FOTOKSIĄŻKA to doskonała propozycja, z której może skorzystać każdy, kto tylko dysponuje dostępem do internetu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://www.cewe.pl/ i klikniesz przycisk "stwórz swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ". Wybierz mały, poręczny format lub duży, na którym oglądanie zdjęć będzie znacznie bardziej komfortowe. Możesz skorzystać z dostępnych szablonów, znacząco ułatwiających pracę. Wybierz rodzaj okładki, papieru, bindowania, ewentualne uszlachetnienia i inne detale. Podpisz fotografie, albo zostaw je bez komentarza.

Na otrzymanie fotoksiążki będziesz czekać 4-6 dni roboczych, dlatego zabierz się za tworzenie wyjątkowego prezentu dla mamy jak najszybciej!

Jakie zdjęcia wybrać do CEWE FOTOKSIĄŻKI?

Wykreuj wspaniałą historię np. opowiadającą o losach Twojej mamy od momentu pierwszej ciąży albo stwórz fotoksiążkę z najpiękniejszymi zdjęciami jej wnuków, czy innych członków rodziny. Twoja wybrana kompozycja fotografii może też odzwierciedlać to, jakim Twoja mama jest człowiekiem, jakie ma pasje, co ją uszczęśliwia. Niech zobaczy siebie oczami swojego dziecka, niech dostrzeże w sobie wszystko to, co Ty w niej widzisz. Możesz w tym celu wykorzystać zdjęcia, które już masz na swoim dysku, poprosić o wsparcie rodzeństwo, tatę, przyjaciół mamy. Być może dysponują interesującymi zdjęciami, które będą pasowały do Twojego projektu. Świetnie sprawdzą się także pamiątki w postaci fotografii sprzed wielu lat, o których mama nie wie lub nie pamięta. Taki powrót do przeszłości na pewno będzie niezwykle emocjonujący, a fotoksiążka nabierze niesamowitej wartości.

Spraw swojej mamie niespodziankę i zamów prezent, do którego chętnie będzie powracać latami. Pamiętaj jednak, że ważniejszy od jakichkolwiek podarunków jest Twój czas i uwaga. Poświęć jej chwilę, spędźcie razem dzień bez pośpiechu, ciesząc się swoim towarzystwem.