Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV? Mecz siatkówki NA ŻYWO dziś 11.09.2022

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV? Mecz siatkówki NA ŻYWO dziś 11.09.2022

Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV? Mecz siatkówki NA ŻYWO dziś 11.09.2022

2022-09-11 19:32

Polska - Włochy na żywo będzie prawdziwym dreszczowcem. Obie drużyny dotarły do wielkiego finału mistrzostw świata po zaciętych pojedynkach. Dla Włoch najtrudniejszym meczem był ten z Francją, a dla Polski z Brazylią. Lada chwila poznamy najlepszą drużynę świata! Gdzie oglądać mecz Polska - Włochy online? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Polska - Włochy w TV? Poznajcie najważniejsze odpowiedzi już teraz!

Spis treści

  1. Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ online?
  2. Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ w TV?

Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV? Mecz siatkówki NA ŻYWO dziś 11.09.2022 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób uwielbiających emocje z udziałem reprezentantów Polski. Biało-czerwoni awansowali do wielkiego finału po zaciętym meczu z Brazylią. Do rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break, w którym większe umiejętności pokazali podopieczni Nikoli Grbicia. Jeśli Polska wygra mistrzostwa świata, to będzie drużyną, która dokonała tego trzy razy z rzędu. Włosi natomiast bezproblemowo, w trzech setach, rozprawili się ze Słowenią. Co ciekawe siatkarze Italii do finału dotarli bez przegranej na koncie, tak samo jak Polacy. Warto też zauważyć, że będzie ich pierwszy finał mistrzostw świata od 1998 roku. Wówczas ostatni raz sięgnęli po złoto tego turnieju. Gdzie oglądać Polska - Włochy na żywo? Transmisja pokazana będzie na ogólnodostępnym kanale.

Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ online?

Mecz finałowy Polska - Włochy na żywo 11.09.2022 za darmo można oglądać w internecie. Jeśli nie możecie obejrzeć spotkania w telewizji, to doskonałą alternatywą będzie transmisja Polska - Włochy online. Za darmo obraz z katowickiego Spodka pokazany będzie na oficjalnej, sportowej stronie internetowej Telewizji Polskiej.

High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - Top Girls zaprasza słuchaczy VOX FM

Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ w TV?

Mecz Polska - Włochy 11.09.2022 w telewizji dostępny będzie na otwartym kanale. Dokładniej na antenie TVP1, choć nie dla wszystkich jest to oczywiste. W oficjalnych programach TV widnieje informacja, że o 21:00 pokazany będzie pierwszy odcinek programu Rolnik Szuka Żony. Tak się jednak nie stanie. Transmisja Polska - Włochy na żywo w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV od 20:00. Natomiast Polska - Włochy w TVP 1 od 20:50. Komentatorami będą Piotr Dębowski oraz Radosław Panas.

Sonda
MŚ Siatkówka 2022 - czy Polska wygra i obroni tytuł?