Potwór z Loch Ness jednak istnieje?! Pojawił się niesamowity DOWÓD! [WIDEO]

2021-09-25 15:06 a.d.
Potwór z Loch Ness jednak istnieje?! Pojawił się niesamowity DOWÓD! [WIDEO]
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Potwór z Loch Ness jednak istnieje?! W internecie pojawił się niesamowity dowód, jakiego nie mieliśmy nigdy wcześniej. Legenda o zwierzęciu lub grupie zwierząt rzekomo zamieszkujących szkockie jezioro Loch Ness od setek lat jest jedną z najbardziej znanych zagadek kryptozoologii. Wiele wskazuje na to, że może w końcu zostanie rozwiązana!

Potwór z Loch Ness jednak istnieje?! Pojawił się niesamowity DOWÓD! - Nie mogłem w to uwierzyć. Kilka razy przewijałem - mówi autor filmu, który szybko staje się w sieci prawdziwą sensacją. Pierwsze wzmianki o stworze, który zamieszkuje największe ze szkockich jezior,  mają już ponad 1300 lat. 54-letni Richard Mavo opublikował wideo, które wiele może zmienić. Jezioro nakręcone zostało przez niego przy pomocy drona. Na jednym z ujęć możemy zobaczyć dziwny kształt pod wodą, który od razu przykuwa uwagę. Czy faktycznie ktoś w końcu natrafił na ślady słynnej Nessi lub jej potomstwa? Film możecie zobaczyć poniżej.

Potwór z Loch Ness jednak istnieje?

Razem z Wielką Stopą i Yeti, potwór z Loch Ness jest jedną z największych tajemnic świata. Miliony turystów i obserwatorów poszukują go na różne sposoby. Ten jednak zdaje się wymykać. O potworze krąży wiele pogłosek. Jedni twierdzą, że to dinozaur, który przetrwał do naszych czasów, inni, że to nieodkryty gatunek zwierząt, które zamieszkują jezioro. Wielu naukowców przekonuje, że jeśli z czymkolwiek mamy do czynienia, to jest to wielki węgorz.

Operacja łabędzia Orfeusza

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?