Policja, radiowóz na sygnałach

i

Autor: mat. policji

RAPORT Z ANTENY 10.05.2021: Ładowarka potrąciła pięciolatkę. Policja ustala, co wydarzyło się pod Kościerzyną

2021-05-10 10:30

Pomorska policja ustala, co wydarzyło się pod Kościerzyną. Ładowarka potrąciła tam pięciolatkę - dziecko zmarło. Bliscy pięciolatki są w szoku, nie można ich na razie przesłuchać. O czym jeszcze dziś mówimy? Zobaczcie nasz raport z anteny z dnia 10 maja! Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 10.05.2021: Sytuacja we Wschodniej Jerozolimie - pod lupą ONZ.
  2. RAPORT Z ANTENY 10.05.2021: matura 2021. Co dziś zdają maturzyści?

Ładowarka potrąciła pięciolatkę. Policja ustala, co wydarzyło się pod Kościerzyną. Policja wyjaśnia jak doszło do tragicznego wypadku w okolicach Kościerzyny. Wczoraj w niewielkiej miejscowości Wybudowania Dąbrowskie - to w gminie Karsin - ładowarka potrąciła pięcioletnią dziewczynkę. Dziecka nie udało się uratować.

Raport z anteny 10.05, godz.10

RAPORT Z ANTENY 10.05.2021: Sytuacja we Wschodniej Jerozolimie - pod lupą ONZ.

Rada Bezpieczeństwa zbierze się dziś na nieformalnym posiedzeniu, by przedyskutować wydarzenia w tej części świata. Dochodzi tam do starć palestyńskich demonstrantów z izraelską policją. Według agencji AFP - dziś znów kilkaset osób zostało rannych, kilkadziesiąt trafiło do szpitala. Służby użyły granatów hukowych i gazu. Do eskalacji konfliktu doszło po tym, jak zdecydowano o wysiedleniu części Palestyńczyków. Na terenach, gdzie mieszkali mają powstać izraelskie osiedla.

RAPORT Z ANTENY 10.05.2021: matura 2021. Co dziś zdają maturzyści?

Maturzyści zasiedli do języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Na ten egzamin zdecydował się co piąty zdający. Dziś też egzamin z języka kaszubskiego i łemkowskiego. Jutro rozszerzenie z matematyki i WOS-u. Matury zakończą się 20 maja.