Pola Raksa ma dzisiaj urodziny. Nie uwierzycie jak aktualnie wygląda ta piękna aktorka!

i

Autor: www.facebook.com/wroclawzachodni/photos Pola Raksa ma dzisiaj urodziny. Nie uwierzycie jak aktualnie wygląda ta piękna aktorka!

RAPORT Z ANTENY 14.04.2021: Pola Raksa, legenda kina, kończy dziś 80 lat!

2021-04-14 11:56

RAPORT Z ANTENY 14.04.2021: Pola Raksa, legenda kina, kończy dziś 80 lat! Wzdychało do niej tysiące mężczyzn, a w kioskach sprzedawano lusterka z jej podobizną na odwrocie. Pola Raksa kończy dziś 80 lat. Zasłynęła rolą Marusi w serialu "Czterej Pancerni i pies", gdzie rozkochała w sobie Janka Kosa, granego przez Janusza Gajosa.

W swojej "Autobiografii" wspominał o niej Perfect... Pola Raksa kończy 80  lat. Aktorka znana była również dzięki rolom w filmach "Szatan z siódmej klasy", czy "Popioły". W połowie lat '80 pojawiła się m.in. w serialu "Tulipan". Ostatni raz stanęła przed kamerą w '93 roku na planie filmu "Uprowadzenie Agaty". W kolejnych latach wycofała się też z grania w teatrze. Dziś nie udziela się publicznie i unika dziennikarzy. Choć fani wciąż mają nadzieję, że zobaczą ją jeszcze w jakiejś produkcji.

Raport z Anteny 14.04

RAPORT Z ANTENY 14.04.2021:sportowcy będą mogli wcześniej zaszczepić się przeciwko COVID-19

To już pewne - zawodnicy szykujący się do rywalizacji i członkowie kadr narodowych będą mogli wcześniej zaszczepić się przeciw COVID-19.Co więcej, szansę na otrzymanie szczepionki mają też inni sportowcy przygotowujący się do imprez rangi mistrzowskiej - w tym piłkarze szlifujący formę przed zaplanowanym na czerwiec Euro.

Sonda
Czy boisz się jeździć na rowerze w czasie pandemii koronawirusa?