Wstrzymane szczepienia Moderną w kilku punktach szczepień w Krakowie

i

Autor: materiały prasowe Wstrzymane szczepienia Moderną w kilku punktach szczepień w Krakowie

RAPORT Z ANTENY 25.05.2021: Jak rząd chce zachęcić niezdecydowanych? Dziś szczegóły akcji, która ma zachęcić do szczepień

2021-05-25 10:30

Jak rząd chce zachęcić niezdecydowanych? Dziś szczegóły akcji, która ma zachęcić do szczepień. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym dzisiejszym raporcie z anteny!

Jakie będą propozycje? Dziś mamy poznać szczegóły akcji zachęcającej do szczepień. Jak zapowiadał wiceminister zdrowia Waldemar Kraska - chodzi o to, by jak największa liczba Polaków przyjęła preparat.

Materialne nagrody za szczepienia nie są najlepszym pomysłem - uważa tymczasem wirusolog dr Paweł Grzesiowski. Jak dodaje - wciąż mamy dużo grupę osób, którą nie zmotywują takie zachęty... Na specjalnej konferencji mamy poznać cały zestaw działań i programów, które będą realizowane wspólnie z samorządami.

Czy powinien powstać NFZ dla zwierząt?

RAPORT Z ANTENY 25.05.2021: co ze szpitalem tymczasowy na Międzynarodowych Targach Poznańskich?

Szpital tymczasowy na Międzynarodowych Targach Poznańskich nie zostanie zawieszony. Mimo, że trafia tam coraz mniej pacjentów zakażonych korona-wirusem, placówka będzie otwarta nieprzerwanie do końca grudnia. Obecnie w szpitalu tymczasowym tylko niewiele ponad połowa z dostępnych łóżek jest zajęta.

RAPORT Z ANTENY 25.05.2021: Boom na jednoślady wśród Polaków!

Rowery cieszą się coraz większą popularnością. Do tego stopnia, że w sklepach zaczyna ich brakować - mimo wzrostu cen. Problemem są również brakujące części - mówi Tomasz Goldman - właściciel sklepu sportowego z Łodzi.