RAPORT Z ANTENY 3.03.21: Auto legendarnego Maradony trafi na aukcję! Jaka jest cena wywoławcza?

2021-03-03 10:17 a.d.
 Auto legendarnego Maradony trafi na aukcję! Jaka jest cena wywoławcza?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

RAPORT Z ANTENY 3.03.21: Auto legendarnego Maradony trafi na aukcję! Cena wywoławcza to 200 tysięcy Euro. Srebrne Porsche 911 to samochód, którym słynny Diego jeździł podczas ostatniego sezonu spędzonego w Europie, w hiszpańskiej Sewiji. Chodzi o lata 90-te. Więcej informacji znajdziecie w naszym raporcie z anteny

Spis treści

  1. Koronawirus w Polsce 3.03.2021 - trzecia fala
  2. RAPORT Z ANTENY 3.03.21: powrót zimy w Polsce

Auto ma niezłe osiągi, o czym świadczy choćby fakt, że boski Diego właśnie w tym samochodzie dostał mandat za przekroczenie prędkości. Jechał 180 kilometrów na godzinę.

Koronawirus w Polsce 3.03.2021 - trzecia fala

Wyraźny wzrost nowych potwierdzonych przypadków zakażenia korona-wirusem. Już wiadomo, że dane, które poznamy oficjalnie za pół godziny będą najwyższe od czasów jesiennej drugiej fali. Tym razem to ponad 15 i pół tysiąca zakażeń. To prawie dwa razy więcej niż we wtorek. A rosnąca lawinowo liczba zakażeń i zgonów to problemy w szpitalach. Ani jednego miejsca dla zakażonych korona-wirusem nie ma już ​w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym.

RAPORT Z ANTENY 3.03.21: powrót zimy w Polsce

Koniec ciepła, wraca zima. Synoptycy mówią, że już od jutra. Najchłodniej będzie na północy i północnym-wschodzie kraju. Dojdą tam opady deszczu i deszczu ze śniegiem Zimna aura utrzyma się nad Polską do początku przyszłego tygodnia. Ale jeszcze dziś miejscami termometry mogą pokazać nawet 15 stopni na plusie. To między innymi w Krakowie, Katowicach, Opolu, Zielonej Górze czy we Wrocławiu.