policja-czarnkóww

i

Autor: KPP Czarnków

RAPORT Z ANTENY 31.05.2021: podejrzewany o zabicie poszukiwanej od tygodnia nastolatki zatrzymany

2021-05-31 11:46

Został zatrzymany, usłyszał też zarzuty! Dawid J. jest podejrzewany o zabicie poszukiwanej od tygodnia nastolatki. O czym jeszcze mówimy w dzisiejszym raporcie z anteny? Dowiecie się więcej o planowanych szczepieniach dla dzieci i o tym, jak czas w Opalenicy spędzają nasi piłkarze. Więcej - w tym artykule!

Zarzut zabójstwa dla 29-latka, który został zatrzymany w sprawie zaginięcia i śmierci poszukiwanej od tygodnia osiemnastolatki. Ciało ​dziewczyny znaleziono w lesie pod Kamieniem Pomorskim. Chwilę później zatrzymano mieszkańca Sulikowa - Dawida J. To mężczyzna w wieku ok 30 lat, któremu prokurato przedstawił zarzut. Podejrzany złożył już wyjaśnienia w sprawie. Dawid J. już w 2006tym roku trafił do poprawczaka za zgwałcenie i zabicie koleżanki ze szkoły. 18-letnia Magda wyszła z domu tydzień temu. Skuterem miała jechać do sklepu. Od tamtej pory nie było z nią kontaktu.

Raport z anteny 31.05, godz.10

RAPORT Z ANTENY 31.05.2021: szczepienia dzieci już w czerwcu!

Szczepienia osób od 12ego roku życia możliwe jeszcze w czerwcu - uważa prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych doktor Grzegorz Cessak. Niewkluczone, że niebawem zaczną być szczepione też młodsze dzieci.

Źródło: RAPORT Z ANTENY 31.05.2021: podejrzewany o zabicie poszukiwanej od tygodnia nastolatki zatrzymany