Rapująca 11-latka dissuje polski rząd. Politykom mocno się obrywa! Nagranie to hit! [WIDEO]

2021-04-28 9:24 Natalia Musiał
11-letnia Nati D. rapuje o zdalnym nauczaniu. To nagranie to hit!
Autor: Screen: Youtube/Nati D. 11-letnia Nati D. rapuje o zdalnym nauczaniu. To nagranie to hit!

11-letnia Nati D. stworzyła kawałek, w którym w ostrych słowach krytykuje działania polskiego rządu w dobie pandemii koronawirusa. Porusza m.in. kwestie edukacji zdalnej, a najmocniej dostaje się Mateuszowi Morawieckiemu. Utwór szybko stał się hitem! Koniecznie zobaczcie to nagranie!

11-letnia Nati D. rapuje o edukacji zdalnej. To nagranie to hit!

Temat edukacji zdalnej jest szeroko komentowany od samego początku. Przypomnijmy, że po raz pierwszy uczniowie zostali skierowani na taką formę nauczania już w marcu ubiegłego roku. Jesienią 2020 roku rozpoczęli naukę w szkołach. Bardzo szybko jednak przeszli na nauczanie zdalne. W środę, 28 kwietnia przedstawiciele rządu ogłosili powrót do szkół najmłodszych uczniów. Klasy I-III szkoły podstawowej od 4 maja będą uczyć się stacjonarnie. Pozostałe roczniki muszą jeszcze poczekać. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj:

Harmonogram luzowania obostrzeń od 1 maja. Co będzie otwarte? [DATY, TERMINY, ZASADY]

Raport z anteny 27.04, godz.10

Nauczanie zdalnie było uciążliwe jest nie tylko dla nauczycieli i rodziców, ale przede wszystkim dzieci. Głosem ich pokolenia stała się ostatnio 11-latka. Nati D. w swoim kawałku "Kłamiecie, jak umiecie" ostro krytykuje rząd, w tym m.in. decyzje o wprowadzeniu nauki zdalnej. Nagranie bardzo szybko obiegło sieć.

Kłamiecie, jak umiecie, już nie zmienię swego zdania. I g*wno będzie z tego zdalnego nauczania. Padnijcie na kolana, to wersy, które niszczą. Musicie to przetrawić, depczecie naszą przyszłość - brzmi fragment utworu.

Utwór Nati D. już stał się hitem. W ciągu kilku dni zyskał ponad milion odsłon w serwisie Youtube. Jest też coraz mocniej komentowany. Internauci gratulują odwagi 11-latce i popierają jej poglądy. Podkreślają też trafiony przekaz młodej raperki. Cały utwór możecie zobaczyć poniżej.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Źródło: Rapująca 11-latka dissuje polski rząd. Politykom mocno się obrywa! Nagranie to hit! [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany