Radio.

i

Autor: pixabay.com Radio.

SEKS NA ANTENIE - szokujące nagranie wyemitowano w radiu! [materiał 18+]

2021-05-31 15:17

To musiało zszokować wszystkich słuchaczy i słuchaczki! Dziennikarka jednej ze stacji radiowych przygotowała materiał, w którym wyraźnie słychać, że uprawia seks. Nagranie trafiło do sieci. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Seks na antenie radia! Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo kontrowersyjnie. W Polsce informację przekazał serwis O2. Z zawartych tam informacji dowiadujemy się, że słuchacze jednej z Duńskich stacji radiowych usłyszeli materiał przygotowany przez dziennikarkę, która odwiedziła klub dla swingersów. Pretekstem dla przygotowania reportażu było zezwolenie, w ramach luzowania obostrzeń, na ponowne otwarcie tego typu miejsc. Wcześnie były one zamknięte ze względu na zasady sanitarne wprowadzone w Danii przez pandemię koronawirusa. Reporterka początkowo przeprowadzała wywiady z uczestnikami imprezy, ale po jakimś czasie sama zdecydowała się wziąć w niej aktywny udział. Nie przestawała przy tym nagrywać dźwięków dla radia. Materiał został wyemitowany przez stację. Wkrótce też trafił do Internetu.

Policyjni „komandosi” ćwiczyli w Lublinie. Zobacz wideo!

Dziennikarka wzięła udział w imprezie swingersów

Nagranie przygotowała Louise Fischer, reporterka duńskiej stacji Radio4. Dziennikarka odwiedziła jeden z klubów dla swingersów. Początkowo uczestnicy imprezy krępowali się udzielać jej odpowiedzi na pytania. Postanowiła więc sama wziąć aktywny udział w wydarzeniu, by rozmówcy mogli się do niej przekonać. Fischer podkreślała później, że częścią jej pracy jest dawanie słuchaczom możliwości poznania środowiska, któremu poświęca materiały.

Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?

Niecodzienne nagranie reporterki zostało najpierw wyemitowane na antenie radia, a następnie pojawiło się na profilach stacji w mediach społecznościowych. Zamieszczamy je poniżej zastrzegając jednocześnie, że jest przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Źródło: SEKS NA ANTENIE - szokujące nagranie wyemitowano w radiu! [materiał 18+]