Silny mróz niemal w całej Polsce. Kiedy będzie cieplej? [OSTRZEŻENIA IMGW]

2021-02-12 20:20 STAN
Silny mróz niemal w całej Polsce. Kiedy będzie cieplej? [OSTRZEŻENIA IMGW]
Autor: pixabay.com

IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu i silnym mrozem niemal w całym kraju. Alerty nie dotyczą tylko niewielkich fragmentów zachodnich województw. Zagrożeniem będą też zawieje i zamiecie śnieżne. Kiedy w końcu będzie cieplej? Sprawdź prognozę pogody na weekend 12-14.02.2021.

Dawid Kubacki myśli o prezencie walentynkowym. "Przydałby się"

Silny mróz w niemal całej Polsce: Ostrzeżenia IMGW

Zima nie ustępuje. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym mrozem. Alerty pierwszego stopnia wydano dla niemal całej Polski. Silnych mrozów unikną jedynie mieszkańcy zachodniej Polski. Z kolei na wschodzie kraju należy się spodziewać także zawiei i zamieci śnieżnych.

Prognoza pogody na weekend 12-14.02.2021

Dziś w nocą termometry pokażą -15 do -18 stopni, a lokalnie w niektórych regionach - między innymi w górach - temperatura spadnie nawet do -20 stopni. Synoptycy ostrzegają też przed intensywnymi opadami śniegu na północy kraju.

W kolejnych dniach również mroźnie. Co prawda w sobotę w ciągu dnia będzie cieplej, a na zachodzie temperatury będą się zbliżały do zera, ale już w nocy znów w całym kraju mróz, który ma się utrzymać przez kolejnych kilka dni.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...