Szukasz idealnego projektu domu? Sprawdź katalog online MURATORA

2021-12-25 15:20
EC317a
Autor: Murator

Poszukiwanie idealnego projektu domu to nie lada wyzwanie. Inwestorzy mają do dyspozycji liczne strony internetowe i drukowane foldery, które oferują niezwykle szeroką gamę rozwiązań. Podczas przeglądania kolekcji kolejnych pracowni, warto zwrócić także uwagę na katalog online MURATORA.

Poszukiwanie idealnego projektu domu to nie lada wyzwanie. Inwestorzy mają do dyspozycji liczne strony internetowe i drukowane foldery, które oferują niezwykle szeroką gamę rozwiązań. Podczas przeglądania kolekcji kolejnych pracowni, warto zwrócić także uwagę na katalog online MURATORA. Można znaleźć w nim wyjątkowo ciekawe propozycje, które trafią w gust nawet najbardziej wybrednych osób planujących budowę.

Alani 2
Autor: Murator Link: Alani 2

Wszechstronna oferta projektów domów

Bez względu na fakt, czy planujemy budowę domu jednorodzinnego, czy bliźniaka, w którym zamieszkamy wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem, z szeroką ofertą projektów możemy zapoznać się online. W katalogach MURATORA znajdziemy kilka tysięcy zróżnicowanych propozycji, spośród których bez trudu wybierzemy idealne dla nas rozwiązanie. Koncepcje budynków tworzone przez grupę architektów z całej Polski. Dzięki temu cechują się odmienną stylistyką oraz ciekawą funkcjonalnością, zaspokajającą potrzeby inwestorów o różnym guście i zainteresowaniach. W ofercie dostępne są projekty małych domów – idealnych dla 2/3-osobowej rodzinie. Zobaczymy w niej również plany architektoniczne większych obiektów, które będą odpowiednie dla małżeństwa mieszkającego z kilkorgiem dzieci. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań będą mogli wybierać spośród projektów domów z płaskim dachem lub wzorowanych na wiejskich stodołach, natomiast zwolennicy oszczędności i dbałości o środowisko – spomiędzy propozycji energooszczędnych budynków mieszkalnych. Nie zabrakło tutaj również inspiracji na domek letniskowy i drewniany, okazałą rezydencję, budynek z antresolą i dużymi przeszkleniami czy też etapowy, który można urządzić stopniowo wraz z upływem lat. Poszczególne rozwiązania będą różnić się powierzchnią użytkową, ilością kondygnacji, typem zadaszenia czy dodatkowymi udogodnieniami – kompleksowo zaspokajając wymogi inwestorów o odmiennych potrzebach.

Parterowy 4
Autor: Murator Link: Parterowy 4

Co zawierają projekty domów online?

Każdy projekt domu w katalogu online to starannie przygotowana propozycja zawierająca wszelkie niezbędne informacje, ułatwiające podjęcie najlepszej decyzji o zakupie. Wizualizacja każdej elewacji – a nierzadko także i wnętrza oraz szczegółowe rzuty i przekroje pozwolą nam dokładnie zapoznać się z układem pomieszczeń i docelowym wyglądem budynku. Dzięki dostępnemu opisowi jeszcze łatwej odkryjemy atuty oglądanego projektu, a precyzyjnie wymienione parametry pozwolą nam dobrać projekt zgodny z zapisami MPZP lub WZ oraz wielkością działki. Cenną wskazówką będzie kosztorys oraz spis materiałów, który umożliwi nam oszacowanie kosztu wykonania stanu surowego zamkniętego, instalacji oraz wykończenia obiektu. Aktualnie analizowany projekt domu nie do końca nam odpowiada? W katalogu znajdziemy również inne jego warianty lub zbliżone koncepcje, które być może precyzyjniej trafią w nasz gust oraz potrzeby. Zakup takiego projektu online to niezwykle wygodne rozwiązanie, stanowiące kolejny krok w kierunku budowy wymarzonego domu.

Przeglądanie projektów domów to niezwykle przyjemne, a zarazem ważne zajęcie. Od wielu lat znaczna część inwestorów poszukuje idealnego planu architektonicznego na ulubionych stronach internetowych. Jeśli i my planujemy budowę – czy to niewielkiego parterowego budynku, czy okazałej rezydencji – zwróćmy uwagę na katalog online MURATORA. Korzystając z niego, bez wychodzenia z domu znajdziemy i zakupimy projekt doskonale dopasowany do naszych potrzeb, który następnie zostanie dostarczony wprost pod drzwi – pozwalając nam rozpocząć przygodę z realizacją wymarzonej inwestycji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany