Tak jedzą rosyjscy żołnierze. Ukrainka pokazała co znajduje się w paczce żywnościowej [WIDEO]

i

Autor: TikTok

Tak jedzą rosyjscy żołnierze. Ukrainka pokazała, co znajduje się w paczce żywnościowej [WIDEO]

2022-04-29 16:59

Dasha Evtukh pokazała na Tik Toku jak wygląda paczka żywnościowa rosyjskich żołnierzy. Niewielkie z pozoru opakowanie kryje w sobie całkiem sporo jedzenia. Niestety wśród produktów znalazły się także przeterminowane produkty, jak spleśniała kasza. Co jeszcze znalazło się w paczce? Zobaczcie sami na nagraniu Dashy.

Dasha Evtukh pokazała na Tik Toku jak wyglądają rosyjskie paczki żywnościowe. Niewielkie pudełka z charakterystyczna gwiazdą skrywały w swoim wnętrzu całkiem sporo jedzenia. - Zobaczmy, co jedzą rosyjscy żołnierze – powiedziała tiktokerka na początku nagrania, w którym rozpakowuje rację żywnościową. Na początku wyciągnęła herbatniki, plastikowe łyżki i małe opakowania pasztetów do otwarcia, których potrzebowała noża. Dasha z paczki wyciągnęła także wiele konserw. Wśród nich było zepsute jedzenie.

Hejt na Tarnów z powodu parasolek. Internautom nie spodobały się kolory

Tak jedzą rosyjscy żołnierze. Spleśniała kasza i mięso o dziwnym zapachu

Wśród jedzenia, które wyciągała Dasha z rosyjskiej racji żywnościowej znalazły się także gulasz w sosie pomidorowym, solona słonina i mięso o dziwnym zapachu. W pewnym momencie tiktokerka wyciągnęła puszkę z kaszą. Po jej otwarciu okazało się, że jest jedzenie jest spleśniałe.

Tak jedzą rosyjscy żołnierze. Jedzenie przeterminowane 7 lat

Wcześniej podobnej oceny jedzenia Rosja dopuścił się jeden z ukraińskich żołnierzy. Na opublikowany na Telegramie nagraniu wynikało, że racje żywnościowe są przeterminowane nawet o 7 lat.

– Rosyjscy żołnierze, zwracam się do was i do waszych matek. Jakimi debilami muszą być wasi generałowie, by wyposażać swoją armię przeterminowanymi racjami? Teraz jest luty 2022 roku! Jesteście na Ukrainie. Giniecie na Ukrainie nie wiadomo za co i jeszcze, k***a, dają wam przeterminowane racje – mówił żołnierz do kamery. – Rosyjskie matki, zabierzcie stąd swoje dzieci, dopóki ich wszystkich tu nie pobiliśmy! – mówił ukraiński żołnierz.

Źródło: Tak jedzą rosyjscy żołnierze. Ukrainka pokazała, co znajduje się w paczce żywnościowej [WIDEO]