Telewizor

i

Autor: Materiały prasowe

Neonet

Telewizory QLED 55’’ do 3 tysięcy złotych – które modele wziąć pod uwagę?

2024-05-31 11:03 Materiał sponsorowany

Telewizory z ekranem o przekątnej 55 cali należą do najpopularniejszych obecnie kupowanych modeli. To idealna wielkość do oglądania telewizji w pomieszczeniach o powierzchni około 25m2. Jakie modele telewizorów w tym rozmiarze i w technologii QLED dostaniesz w cenie do 3 tysięcy złotych? Poznaj nasze propozycje od różnych producentów!

Nowy telewizor w technologii QLED to zupełnie inny wymiar oglądania ulubionych filmów, seriali czy sportu. Dzięki dostosowywaniu długości fal telewizory QLED zapewniają jeszcze lepszą klasę obrazu. Żywe kolory, wysoka rozdzielczość oraz jakość wyświetlania dynamicznych scen sprawiają, że odbiorca uzyskuje realistyczny i bogaty obraz, o którym mogą zapomnieć użytkownicy telewizorów LCD czy LED. Sprawdźmy więc, na jakie modele telewizorów QLED 55’’ warto zwrócić uwagę!

Telewizor TCL 55C655 QLED

Choć za technologię QLED odpowiedzialny jest głównie Samsung, to jednak z powodzeniem wykorzystują ją także inni producenci telewizorów tacy jak TCL. Doskonałym przykładem jest model telewizora TCL 55C655 QLED. To produkt, który oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Dzięki technologii HDR telewizor ten gwarantuje żywe i nasycone kolory oraz doskonałą czerń, a płynny obraz zapewnia warunki idealne do oglądania rozgrywek sportowych, hitów filmowych lub grania w gry na konsoli.

Telewizor HISENSE 55E7NQ

HISENSE to kolejny przykład producenta, który w swoich telewizorach robi doskonały użytek z technologii QLED. W nowym modelu HISENSE 55E7NQ efekt bogatego i realistycznego obrazu wzmacnia rozdzielczość 4K, a technologia DolbyAtmos pozwala osiągnąć w Twoim salonie głębię dźwięku jak na sali kinowej. To również idealna propozycja dla miłośników sportu ze względu na tryb Sport AI, który w inteligentny sposób dostosowuje parametry obrazu dla jak najmocniejszych wrażeń z oglądania.

Telewizor SAMSUNG QE55Q77CATXXH

Jak na autora technologii QLED przystało, SAMSUNG oferuje szeroką gamę telewizorów wykorzystujących kropki kwantowe, także w rozmiarze 55’’. Jednym z nich jest wart uwagi model SAMSUNG QE55Q77CATXXH. To propozycja przystępna cenowo, a jednocześnie oferująca matrycę 120Hz i rozdzielczość 4K UHD. Dzięki SmartTV Tizen użytkownik zyskuje także dostęp do kilkuset aplikacji, a takie dostępne tryby jak sport, gry lub kinowy pozwalają idealnie dostosować parametry do konkretnego zastosowania.

Telewizor XIAOMI Mi QLED TV Q2 55’’

Coraz więcej telewizorów QLED produkuje znany chiński producent XIAOMI. Model telewizora XIAOMI Mi QLED TV Q2 55’’ gwarantuje w zaciszu Twojego domu doświadczenia porównywalne z kinowymi, zarówno jeśli chodzi o aspekty wizualne, jak i dźwiękowe. Precyzyjne odwzorowanie kolorów, realistyczny i dynamiczny obraz oraz technologia Dolby Audio sprawiają, że jest to jedna z lepszych propozycji w tej kategorii cenowej.

Funkcje Android TV i inteligentny asystent głosowy dodatkowo ułatwiają korzystanie z urządzenia i wszystkich jego możliwości. Zdecydowanie warto wziąć go pod uwagę!