Tragedia na drodze krajowej numer 50! W miejscowości Grębiszew zginęła dwójka dzieci i rodzice

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Tragedia na drodze krajowej numer 50! W miejscowości Grębiszew zginęła dwójka dzieci i rodzice

2021-07-19 12:07

Tragedia na drodze krajowej numer 50! W miejscowości Grębiszew zginęła dwójka dzieci i rodzice. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek też przed południem w powiecie mińskim. Czołowo zderzyły się tir i samochód osobowy. W aucie jechała czteroosobowa rodzina. Przeżyła jedynie kobieta, która jest transportowana do szpitala helikopterem.

O tragedii, która miała miejsce niedaleko Mińska Mazowieckiego powiadomił między innymi TVN Warszawa. Na krajowej ,,50" doszło do wypadku, w którym zderzyły się tir i samochód osobowy. Na miejscu zmarł kierowca ciężarówki, dwójka dzieci - chłopiec i dziewczynka około 8 i 6 lat i ich ojciec. Matka jest w ciężkim stanie i została transportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

- Tak naprawdę trwa jeszcze identyfikacja ofiar - powiedział dla TVN st. kpt. Kamil Płochocki ze straży pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

Jak udało nam się ustalić, Toyota z niewiadomych przyczyn zjechała na drugi pas ruchu i uderzyła w jadącą nim ciężarówkę. W kolizji brał udział jeszcze jeden samochód, jednak jego kierowca nie ucierpiał.

Raport z anteny 19.07, godz.10

Tragedia na drodze krajowej numer 50 - utrudnienia

Na trasie trwają utrudnienia i prowadzone są czynności służb. Zablokowany odcinek DK50 można też ominąć jadąc A2 i S17. Utrudnienia na trasie potrwać mogą nawet przez kilka godzin.

Źródło: Tragedia na drodze krajowej numer 50! W miejscowości Grębiszew zginęła między innymi dwójka dzieci