Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva / Twitter / @Biz_Ukraine_Mag

Ukraińcy zrobili grill ogrodowy z rosyjskiej bomby!

2022-04-27 9:36

Chociaż może to wydać się zaskakujące, to pomimo wojny mieszkańcy Ukrainy nie stracili poczucia humoru. Mieszkańcy tego kraju udowodnili, że pomysłowości im nie brakuje. Traktory "polujące" na czołgi, browary produkujące koktajle Mołotowa a teraz grill z bomby. Zdjęcie grilla ogrodowego, który zrobiony został z części pozyskanych z rosyjskiego pocisku, robi obecnie furorę w internecie.

Grill z rosyjskiej bomby

Jak się okazuje zamiłowanie do grillowania i pomysłowość, to cechy, które mają zarówno Polacy, jak i Ukraińcy. Liczne zdjęcia prowizorycznych grillów stworzonych z rzeczy, które akurat były „pod ręką” pojawiają się bardzo często w internecie, zwłaszcza w okresie majówki. Grille z bębna pralki, butli gazowej, czy felgi samochodowej już nas nie zaskakują. Zdecydowanie ukraiński grill z bomby postawił wysoko poprzeczkę osobom, które lubią przerabiać bezużyteczne rzeczy na coś przydatnego.

Dziś mija sześćdziesiąty drugi dzień wojny w Ukrainie. Większość z nas planuje już zapewne pierwszego majówkowego grilla w tym sezonie. Na podobny pomysł wpadł mieszkaniec kraju znad Dniepru, który na zdjęciu, które obiegło już cały świat pokazuje, jakie pokojowe zastosowanie znalazł dla Rosyjskiego sprzętu wojskowego. Zdjęcie przedstawiające wspominane dzieło błyskawicznie rozeszło się w internecie. Stworzony z miski i najprawdopodobniej dyszy silnika rakietowego grill zachwycił internautów. Pozostaje życzyć nam sąsiadom zza ukraińskiej granicy „smacznego” oraz, by nie tracili pogody ducha w tym trudnym dla nich czasie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ukraińcy zrobili grill ogrodowy z rosyjskiej bomby!