Awaria wodociągowa w Białymstoku. Gdzie nie ma wody?

i

Autor: pixabay.com Awaria wodociągowa w Białymstoku. Gdzie nie ma wody?

Awaria wodociągowa w Białymstoku. Gdzie nie ma wody?

2022-02-01 11:54

Od rana na ulicy Witosa w Białymstoku ma miejsce awaria wodociągowa, a osoby mieszkające w pobliżu tej ulicy muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13.00. W artykule sprawdzisz, o której bloki chodzi.

We wtorek (1 lutego) rano Wodociągi Białostockie poinformowały o wystąpieniu awarii wodociągowej na osiedlu Słoneczny Stok w Białymstoku. Przerwa w dostawie wody może potrwać nawet do godz. 13.00. „Awaria obejmuje budynki o numerach 1 , 3 , 5 , 7 , 9 , 9 A , 11 ,13 , 20 do godziny 13:00 (może ulec zmianie)” – czytamy w komunikacie.

Ponadto w czwartek (3 lutego) planowana jest przerwa w dostawie wody w miejscowości Jurowce. „Wody pozbawiona będzie miejscowość Jurowce od ul. Kamiennej w stronę DK8, aż do końca miejscowości, wraz z przyległymi ulicami” – czytamy w kolejnym komunikacie Wodociągów Białostockich.

Planowana przerwa ma potrwać w godz. 9.00-14.00. Jej przyczyną jest konieczność wykonania prac eksploatacyjnych na wodociągu rozdzielczym.

Uwaga! Dym w metrze!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Quiz. Niezbędny składnik - bez czego nie przygotujesz szarlotki, a co jest potrzebne do budyniu i keczupu?

Pytanie 1 z 23
Charakterystyczny smak i aromat pierników uzyskamy dodając:
Źródło: Awaria wodociągowa w Białymstoku. Gdzie nie ma wody?